Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez jó ötlet? Hogyan növelhetné...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ötlet? Hogyan növelhetném az önbizalmam? (Többi lent)

Figyelt kérdés

( Ez a kérdés, az előző kérdésemhez kapcsolódik: https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__egyeb-ke.. )


----


1.) Szóval van az a bizonyos 10.-es srác, aki nagyon bejön ( én 1-2 évvel fiatalabb vagyok nála). A volt osztálytársa az egy nagyon jó barátnőm, és úgy döntöttem, hogy vele erről beszélni fogok, mivel a lány jól ismeri a fiút. Szerintetek ez jó ötlet?


2.) Minden barátnőm eddig azt javasolta, hogy menjek oda hozzá, és szólítsam le, vagy, hogy jelöljem be Facebookon (amin egyébként nem aktív).

Szóval, nem merem megszólítani, azért mert a haverjai mindig ott vannak körülötte, és azért mert az önbizalom hiányom az az egekben van- ráadásul az úgynevezett 'anxiety'-m (bocsánat, nem tudom a magyar megfelelőjét ennek a szónak) sem hagy nyugodni.


Mit tehetnék?



#pasi #párkapcsolat #tinédzser #tiniszerelem #Szerelem anxiety #Srác tini
2020. szept. 9. 19:09
 1/2 anonim válasza:
100%

Keress más internetes platformot (pl: Instagram, Viber stb) és próbálj beki ott írni. Ha nem válaszol, vagy nem tudod megoldani, akkor várd meg azt a pillanatot, amikor egyedül van, és azonnal "csapj le rá". Vagy ha ez nem nagyon megy, akkor dolgozz rá, ha beszélgetnek, akkor menj közel, ne szólj nekik, hanem csak olyan közel menj hogy halld a beszélgetést. Ha úgy érzed, hogy nem érdemi a téma, nem fontos, akkor menj oda:

-Szia! Válthatnék veled pár szót 4 szem közt?

Ez valószínűleg be fog válni. Sok sikert :)

2020. szept. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én az előző "posztodhoz" is írtam #3-ként.

Az, hogy a barátnődnek szólsz róla, neked kell tudnod. Én volt, hogy a legjobbnak hitt barátnőmnek elmondtam titkokat és kiderült, hogy már nem a legjobb barátnőm. Mindenki megtudott mindent. Az, hogy a srác is megtudta, sokkal kevésbé fájt, mint hogy véget ért egy hosszú barátság. Ugyanakkor ha tényleg jó barátnő, lehet tud segíteni. Itt a te megérzésed segít.

Hát én ennyire direkt nem mennék oda egy sráchoz. Csináltam ilyet, volt, hogy bejött, de sokszor lejárattam magam. Lassú víz partot mos sikeresebb szerintem. Én megpróbálnék egy haverjával vagy közös ismerősötökkel jóban lenni, vagy olyan szakkörre, eseményre eljárni, ahova ő. És a távolból figyelni, aztán egyre közelebb menni, észrevétlenül. Mint a kis hercegben. :D Így szerintem nem feltűnő a nyomulás. :) De az is megoldás lehet, ha egy haverját (ha jóban vagy vele nyilván) megkéred, hogy korrepetáljon valamiből. :D És az óra elején, amikor találkoznak, akkor te is ott vagy, bemutatkoztok egymásnak, beszélgettek esetleg stb. A lehetőségek tárháza végtelen, de ne szólítsd le! Vannak nagyon merész csajok, akiknek megy a laza leszólítás és nem remeg a térdük közben, és hihető, hogy csak haverkodni akarnak, de ha szégyenlős vagy, akkor sajnos sejteni fogja (vagy a haverjai fogják) a szitut. Akkor pedig akár a hátad mötött kiröhöghetnek és hátrányból indulsz.

2020. szept. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!