Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem akarok addig barátot amíg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok addig barátot amíg nincs önbizalmam, de most van egy srác aki érdeklődik irántam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az önbizalomhiányom leginkább a hajamból fakad. Levágattam nyáron vállig érőre (azt hittem jól fog állni), és akkor minden önbizalmamat elvette. Most kulcscsont alá ér, és ahogy nő úgy nő vele egyutt az önbizalmam is. De ez még mindig kevés. Igen, tudom hogy ez fura hogy a hajamtól függ az önbizalmam, de nem tudok ezzel mit csinálni. Az arcommal és az alakommal egyébként nincs gond (bár régebben ezek miatt is önbizalomhiányos voltam), csak a hajam elrontja az összképet (szerintem). És most van egy srác, aki nagyon helyes, és úgy néz ki, hogy érdeklődik irántam. Nem tudom mit csináljak, mert ment már szét kapcsolatom az önbizalomhiányom miatt.

A normális válaszokat nagyon köszönöm!:)

17/L



2017. okt. 29. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Már attól is nőhetne az önbizalmad, hogy van aki érdeklődik irántad. Ha szeret is és te is szereted, akkor meg még inkább meg fog erősödni.

A gondolataiddal tudod elrontani a dolgokat. Ne engedd.

2017. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a srácról csak annyit tudsz mondani,hogy nagyon helyes, akkor jobb, ha te ejted őt. Erre nem lehet építeni egy kapcsolatot.
2017. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a hajadtól függ az önbizalmad, akkor az már rég rossz.
2017. okt. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Küldj neki jelet, különben nem fogja tudni hogy bejösz-e neki!
2017. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszéltél már vele? vagy csak látásból ismered?
2017. okt. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!