Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lehet az, ha egy 25...

Miért lehet az, ha egy 25 éves fiatalt senki se tud komolyan venni, és úgy tekintenek rá, mint valami gyerekre? Mintha felnőtt kora ellenére egy éretlen gyerek szintjén lenne még

Figyelt kérdés
Mi lehet a baj azzal, aki az élet minden területén ezzel szembesül?
2021. ápr. 27. 07:04
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Mert agyilag még gyerek szinten lehet
2021. ápr. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
ja, persze!25 évesen még gyerek... :D jön majd olyan idióta is aki azt fogju mondani, hogy az 50 éves is gyerek! 24 éves vagyok és a munkahelyemen szembesültem ezzel, mert akik már ott dolgoznak x éve azok lenéztek, persze én rendszergazdának mentem oda és persze szivattak, de amikor meg kellett a segítség akkor meg nem segítettem nekik!42 éves pali nem tudta üzembe helyezni a nyomtatót, akkor mondtam neki, hogy "talán áram is kéne hozzá nem?" egyébként nem értem miért kell a másikat lenézni!
2021. ápr. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%
Valószínűleg csak a vén szatyrok néznek gyereknek, örülj hogy fiatal vagy
2021. ápr. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

Ha EGY VALAKIRÖL van szó - szerintem a kérdezö magáról ír -, akkor az az EGY ember valószínüleg tényleg éretlen gyerek.


A LEGTÖBB ilyen idös embert nem nézik gyereknek, általában komolyan veszik, egyszerüen azért, mert ÚGY VISELKEDIK!


(Bos, a nagy betükért, de másként nem tudok kiemeleni szavakat, nem kiabálok!)

2021. ápr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség, 23 vagyok és már jó ideje nem tapasztalom ezt, mondjuk nem is viselkedem kis süldőként. Munkahelyen kikérném magamnak ha degradálnának, de miért tennék?
2021. ápr. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Mert gyerekként viselkedik és úgy gondolkodik. Nekem nem volt 25 évesen ilyen tapasztalatom. 23 évesen szültem a fiam (házasságban) és mindenki komolyan vett.
2021. ápr. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az, hogy gyerekes vagy. 22 vagyok, fiatal felnőtt, ennek megfelelően kezel a társadalom is (eltekintve attól az egy nőtől, aki próbaidőn van nálunk, és hiába jó, nagyon agyalunk rajta, hogy megtartsuk-e, mert nő elmúlt harminc, mi meg 16-26 közötti fiatalok vagyunk, és úgy kezel minket mint egy csapat óvodást, és borzasztóan gáz ahogy viselkedik XD).
2021. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
24 vagyok,de engem is gyerekkènt kezelnek a munkahelyen . Nem ritka eset ez :D
2021. ápr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!