Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy utálok...

Az normális, hogy utálok felnőtt lenni?

Figyelt kérdés

Nemrég töltöttem be a 18-at, és már most utálom. Mindig ha valaki emlékeztet arra, hogy nem vagyok már gyerek, akkor sírni támad kedvem. Plusz nem érzem magam se gondolkodásilag, se kinézetileg felnőttnek, és annyira irigylek mindenkit, aki 18 év alatti, és tudom hogy ennél csak rosszabb lesz. Mit lehet tenni?

18/L



2021. ápr. 22. 18:38
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Meg még annyi kapcsolatom sem volt még, szóval ez is kimaradt az életemből.
2021. ápr. 22. 18:39
 2/16 anonim ***** válasza:
98%
Az hogy betöltötted a 18-at és papírod van róla, az még nem jelenti azt, hogy felnőtt is vagy. Ráérsz még, előtted az élet 😇
2021. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Felnőttkor 25 felett kezdődik. Majd, ha lesz rendes munkád, évekkel a hátad mögött, és saját családod.
2021. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

Ne izgulj, én 30éves vagyok 2 kapcsolatom volt eddig mindössze, én sem érzem magam felnőttnek.

Pont a napokban ültem a targoncán és egy 60millió forintos gépet tettem arrébb. Eszembe jutott,hogy pár éve még apával mentem egy haverjához és mennyire féltem,hogy ameddig egyedül vagyok belémjön egy targonca.

Volt olyan is. Tavaly,hogy exemmel mentünk lidlbe kipakoltunk a szalagra és elkezdett nevetni. Mondom mi a vicc tárgya? Olyanok vagyunk mint a gyerekek! Csoki,üdítő,chipsz,cukor,gumicukor. Meg ropi. Ő 30 én 29voltam ekkor.

Néha a 60éves keresztszüleim is mesélik,hogy elég gyerekesek tudnak lenni.

Szerintem ne félj a korodtol, inkább fogd fel viccesen. Viszont ne feledd,hogy felelősséget kell vállalni a tetteidért immár

2021. ápr. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Nekem ez a pánik 20 évesen jött először. Fura volt, hogy már nem vagyok tizenéves.

Aztán a második pánik, amikor a húgom is betöltötte a 20-at...


25 éves korom óta egyre rosszabb, folyamatosan azt érzem, hogy csak repül el az idő mellettem és nem történik semmi. Most vagyok fiatal, életem teljében, de nem tudom élvezni, mert sehova nem lehet menni, semmit se lehet csinálni.


Nagyon nem irigylem a mostani 18 éveseket...

2021. ápr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igazából lehet csak azért érzem így mert ugye nem volt rendes gimnáziumi életem, mert kb mikor betöltöttem a 17-et, kitört a karantén. Előtte meg eléggé félénk voltam, így nem nagyon tudtam barátkozni, csak emiatt elment az egész kamaszkorom.
2021. ápr. 22. 19:07
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
El kell fogadni sajnos nem tudsz vele mit csinálni én 20/F vagyok, de én se érzem magam felnőtnek. Én kb olyan 25 évesen megállnék nem szeretnék idősebb lenni
2021. ápr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%

5-ös vagyok.


Annyit még hozzátennék, hogy nekem tizenéves koromban hiába voltak bulik így se volt pasim. Akkor nyilván rosszul éreztem magam miatta, de utólag egy csomó stressztől és csalódástól megkíméltem magam azzal, hogy "válogatós" voltam.


Az első pasim 20 évesen ismertem meg, 26 évesen hozzámentem feleségül.

2021. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%
Pán Péter-szindróma.
2021. ápr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
De amúgy nálam az a furcsa, hogy mintha mindig le lennék maradva fejlődésileg. 14-16 évesen még azt gondoltam, hogy túl fiatal vagyok a bulizáshoz, mikor a többi osztálytársam minden hétvégén bulikba járkált, most meg pont hogy bulizni szeretnék, míg egy csomó osztálytársnak/korombelinek már komoly, többéves kapcsolata van.
2021. ápr. 22. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!