Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lenézik a nagyon pozívikat,...

Lenézik a nagyon pozívikat, lelkeseket egy munkahelyen?

Figyelt kérdés

Annyi ideig voltunk emberektől elzárva, h rájöttem én nem introvertáltált vagyok. Mindig féltem az emberek véleményétől és most úgy érzem én az a pozotív kislányos extroveltált vagyok. Most megyek majd elöszőr munkába és szerintem jó bemonyást kelltene a lelkesedés.

Nagyon gyerekes tudok lenne és hülyeségeket mondani. De amúgy meg túlságosan is illedelmes, tisztelet tudok vagyok. Nem akarok az emberek arcába mászni már az első nap. És még sok hónapon keresztül sem tudom megtenni. A rossz benyomástól tartok.



Ti mit gondoltok?

Hogyan kéne viselkednem?



Az előre lépés a célom az üzletben, de közben csapatmunkás is. És ez így most olyan dilemmás.


2021. ápr. 27. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos nálunk kikészíti a főnökség a szorgalmas dolgozókat, kb mintha bűn lenne normálisan dolgozni, hogy ennek mi lehet az oka, azt nem lehet tudni.
2021. ápr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából tudat alatt az irigység is közbe játszik. Mert ugye a negatívioknak szar az életük és jobbat akarnak. Emiatt irigykednek a pozitív gondolkodásúakra, mert azt hiszik h nekik sokkal jobb. Pedig a világ meglátásunk is fejben dől el...
2021. ápr. 27. 19:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindent csak mértékkel. Normál lelkesedés, normál szorgalom, normál kedvesség. Ha valamit túltolsz, sajnos így vagy úgy visszaüthet. Ha már beilleszkedtél és jó a közösség akkor inkább elengedheted magad és lehetsz jobban önmagad. Kisebb az esély hogy balul sül el.

Egy példa: extra kedves = nyalis

Lelkesen dolgozik = nyalis és a többiek lustának is tűnnek mellette

2021. ápr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen kolléganőm, tőlem elvárta a maximumot, ő meg nagyon lazán vette az egészet. Nagyon kis pozitív volt, de néha ki tudtam volna vágni az ablakon.

Sokszor kérdezte tőlem, miért vagyok olyan negatív?

Magamban mondtam, azért bzmeg, mert te itt vagy.

Amúgy nem szar az életem.

2021. ápr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3 vagyok, lemaradt:

Extra szorgalom = ha elvégzed párszor két ember munkáját, onnantól a főnök alapból elvárja majd hogy széthajtsd magad

2021. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Huhh oké köszönöm a válaszokat!
2021. ápr. 27. 19:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt nem szeretem, ha valaki mindig pozitivan beszél, de valahogy nem látszik rajta, hogy bellül is annyira az lenne.

A másik meg amikor mnodasz valami nem pozitivat, és egyből állandóan negativ vagy, smemi sem jó neked stb. Borzasztó.


De ezen kivül nekem nincs bajom, ha valaki lelkes meg pozitiv. Sőt, jó is az.

2021. ápr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!