Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kis munkahelyen egy új emberne...

Kis munkahelyen egy új embernek nem illenék bemutatkoznia/a főnöknek őt bemutatnia?

Figyelt kérdés

Kis hely, 20 ember, de abban már a takarítónő is benne van.

Jön egy új ember, 1 hónapja itt van, de senkinek be nem mutatkozik. van egy külön irodája (másnak 10 év után sincs külön irodája, neki azonnal lett....) ott ül, ki nem mozdul, néha látjuk suhanni a folyosón (mosdó) de ennyi.

Senkivel szót se vált, senkinek be nem mutatkozik.

A főnök se mutatta be őt senkinek, voltaképp hivatalosan azt se tudjuk ki ő és mit csinál (de azért saját irodája van neki, másnak 10 év után van egy asztala és örülhet még annak is)


Ez így nem egy lenéző és bunkó szituáció a részükről?


2021. febr. 26. 11:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
ha már a vezető nem tette meg, tedd meg te, hogy jól érezze magát!
2021. febr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

én miért tenném meg? Ő az új én vagyok a régi nem a régi megy oda az újhoz, hanem az újjal szemben lenne elemi elvárás.

Én kösz jól vagyok, az meg hogy ő jól van-e b***-otul nem érdekel, nem gyerek ez, majd tesz ellene. Vagy marad így.

csak aztán meg ne halljam a sirámot a háttérből hogy "semmibe " nézik az új kollegát. Hát tegyen ellene hogy ne így legyen.

De ő tegyen, mert én (mi ) nem fogok /fogunk.

Ő az új.

2021. febr. 26. 11:19
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Két makacs hülye. Dolgozzatok inkább.
2021. febr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Bocsesz, amikor én idejöttem anno, magamtól végigjártam mindenkit. ez annyira alap lenne. Hát akinek meg nem, annak nem.

Csak aztán ne panaszkodjon hogy egyedül ül az ebédlőben.

2021. febr. 26. 11:23
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Számít ez? Ha be van mutatva, akkor is azon megy a hiszti, hogy neki van külön irodája. Innentől csinálhat akármit, úgyis ki van nézve.
2021. febr. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
74%

Most mit akarsz: jó légkörben dolgozni, s ennyit megteszel

vagy

ezen mérgelődve megmutatni, hogy milyen kemény hülyegyerek vagy?


A döntés a tiéd!

2021. febr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Hát igen, marha érdekes hogy sok éve itt dolgozóknak jut egy asztalka aztán oldja meg az elférést ott egy közös nagy irodában egymást kerülgetve, más meg idekerül és azonnal külön irodába ül.

Érdekes.

Az meg hab a tortán hogy a munkaköre khm "homályos".

Olyat csinál, olyan munkakört visz, amely őelőtte nem létezett. Most idekerült nagy hirtelen lett. Érdekes.

Hát mit lehet erre mondani? helyet csináltak neki....

szükség nincs rá, de legalább jó bért kap... nem most jöttünk a falvédőről.


Nyilván azért is nem áll szóba senkivel nehogy rákérdezzenek mit is csinál.

2021. febr. 26. 11:32
 8/26 anonim ***** válasza:
82%

Akkor tényleg nem érdekel a bemutatkozás, csak irigykedtek.

Jobban jár, ha inkább elkülönül tőletek.

2021. febr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

napnál világosabb hogy egy főnöki pincsikutya, semmi több, nem létező kamu munkakörrel.

nyilván azért van önálló irodában mert ha nyíltan együtt lenne a többiekkel, akkor levenné mindenki hogy egy semmitérő kitartott senki az illető.

2021. febr. 26. 11:45
 10/26 anonim ***** válasza:
79%
És ezek után mosolyogva mutatkozzon be azoknak, akik egy semmitérő pincsikutyának tartják. Sakk-matt.
2021. febr. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!