Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezik ilyen, ha igen velem...

Létezik ilyen, ha igen velem ez történt?

Figyelt kérdés

Amióta párkapcsolatban vagyok észrevettem, hogy már nem vagyok olyan, mint régen!

Régen nagyon nagylelkű, segítőkész és ehhez hasonló szinonimák.

Valahogy nem érzem, hogy most bármit is át szeretnék nyújtani a kedvességemből.


Amikor még suliba jártam, én a kedvességemről voltam híres, ha valaki bajban volt én mindig mellette álltam, és támogattam.

Tiszteletteljes voltam, óvó, szelíd. Ha az egyik osztálytársamnak elfogyott az utolsó pénze is, én ki segítettem.

Ha balhé volt, néha elvittem én, teljesen saját felelősségre és önszántamból.


De azért észrevettem, hogy a szomszédaimmal azért ez megvan, ha kérnek valamit én nem tudok nemet mondani.

Vagy ha segítség kell, akkor én ott vagyok!


Most ezt azért irom, hogy talán velem van baj?

A barátom említette az egyik ismerőse lány testvérét aki nagyon tiszteletteljes!

Ez dühített fel!

De nagyon!



#Tiszteletteljes
2021. ápr. 28. 05:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Féltékeny vagy, félsz hogy félre*** a barátod azzal a lánnyal, nem, nem és nem, nem vagy normális!
2021. ápr. 28. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, nem erről van szó.

Ez csak tegnap jött szóba, vagyis a lány.

De ez az érzés már régóta, bennem van.

2021. ápr. 28. 07:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen a féltékenykedés benne rejlik az emberben és akár egy mosoly, vagy egy szó is felhergelheti a tébolyultakat.
2021. ápr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy a kapcsoaltod inkább bezár, mintsem kinyit. Nekem is volt ilyen.
2021. ápr. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!