Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért voltak ilyen sokan a...

Miért voltak ilyen sokan a teraszokon hétvégén?

Figyelt kérdés
Hihetetlen milyen sok ember volt... miért? Én nekem eszem ágában sem volt kedvem kimenni így, egyszerűen borzalom... azért még biztonságosabb otthon..
2021. ápr. 28. 07:32
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
66%
Mert jó idő volt és ilyenkor szeretnek az emberek ott lenni,mert tavasz van.Mint minden évben.
2021. ápr. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
59%

Mert már mindenkinek elege volt az otthon létből.


Ne támadjatok le tudom hogy COVID van meg minden, de annyira már nem tudom komolyan venni ezt az egészet, úgy hogy a kormány pontosan megtudja mondani mikor jön a következő hullám

2021. ápr. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
49%

Akkor te r..hadj a négy fal között jó időben, a te dolgod, de a többit hagyd békén.


Nem mindenki szeret otthon ülni és egész nap a félelemkeltő, negatív propagandát hallgatni és olvasni.

2021. ápr. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
51%

"Én nekem eszem ágában sem volt kedvem kimenni így, egyszerűen borzalom... azért még biztonságosabb otthon.."


Hát nem is hiányoztál senkinek,mások viszont élik az életet és nem fosnak egész életükben...

2021. ápr. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Mert már mindenkinek elege volt az otthon létből.


Milyen otthon létből.... én sem lennék otthon, kirándultunk sétáltunk stb... teljesen jó dolog élveztem a szabadságot..

2021. ápr. 28. 07:49
 6/33 A kérdező kommentje:

Akkor te r..hadj a négy fal között jó időben, a te dolgod, de a többit hagyd békén.


Bakonyban kirándulás szerintem rohadtul nem négy fal között rohadás..

2021. ápr. 28. 07:50
 7/33 anonim ***** válasza:
60%

Én komolyan nem értem az embereket!

Miért kellett otthon lenni? Ha jól tudom, kijárási tilalom estétől reggelig volt eddig is. Vagy ti éjszaka szoktatok sétafikálni meg napozni? Nappal eddig is ki lehetett menni, lehetett sétálni, kirándulni, akármit.

A home office-ra kár hivatkozni, pont emiatt több időtök van, mert nem kell utazni a melóba, ez sokak számára akár napi 3-4 órányi plusz szabadidőt is jelenthet. A munkából ugyanúgy nem tudsz kimenni teraszozni.

A tavaszt lehet élvezni az erdőben sétálva, a tóparton vagy egy parkban ülve, nem értem, miért feltétel, hogy húszezren legyenek ott rajtad kívül, és miért nem lehet kibírni pia nélkül.

Propagandát meg mindenhol hallgatsz. Én itthon nem hallgatok, de ha kimegyek az utcára, egyik házból kihallatszik a tévé, a kocsmából kihallatszik a duma, mindenki mindenhol a rohadt vírusról meg oltásról pofázik, otthon kell maradnom, ha nem akarom ezt hallgatni.

Szavatok ne legyen, mert vannak olyan országok, ahol tényleg nem lehetett engedély nélkül az utcára lépni, nálunk ilyen nem volt. Max. ha covidos vagy, de akkor meg kisebb bajod is nagyobb annál, hogy nem mehetsz beb@szni a teraszra.

2021. ápr. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
35%
Komolyan röhejesek vagytok, ezek szerint 2 opció létezik, vagy otthon rohadsz a 4 fal között, vagy a kocsma teraszán magad alá hánysz. Fujj de undorító egy proli banda.
2021. ápr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Én sem értem ezt.. ezzel jönnek hogy négy fal között.. annyi pénze van az embereknek hogy pénzt akarnak teraszokon költeni minden áron, ez a szabadság? Ráadásul dupla profittal, tehát azt a sört fele annyiért megveszed a tescoba
2021. ápr. 28. 08:02
 10/33 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező, mindenki oda megy, ahova akar. Te kirándulni, más meg a teraszokra. Nem mindegy neked, hogy ki hol tölti a szabadidejét és ki mennyit áldoz erre?

Én spec vasárnap futni voltam a párommal, mégse akadok ki, hogy mások kiültek a teraszokra.

2021. ápr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!