Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Harmincasok, voltatok már...

Harmincasok, voltatok már úgy, hogy fogalmatok sem volt mit akartok csinálni? Hogyan találtatok meg az utatokat?

Figyelt kérdés

27 éves lány vagyok. Külföldön élek, 4 éve üzletvezetőként dolgozom, jó a fizetésem, jó a párkapcsolatom, igazából szuper életem van. Az utóbbi egy évben viszont valami elképesztő motivációt, erőt és tenniakarást érzek magamban. Azt érzem, hogy stagnálok, unom a munkát, az évi 30 nap szabadnapot, unom hogy másoknak dolgozom és másoknak keresem a pénzt. Szeretnék egy saját vállalkozást, a saját utamat járni, valamit ami az enyém. A probléma azzal van, hogy fogalmam sincs mit akarok csinálni. Előfordul hogy órákat fel-alá járkálok és csak gondolkozom, de nem történik semmi, nem jön az ihlet.

Az utóbbi másfél évben élvégeztem számtalan tanfolyamot a vegán táplálkozási tanácsadótól kezdve az programozón keresztül a marketingesig. Mégis amikor gondolkozom, hogy mit akarok csinálni és elképzelem hogy ezekkel a dolgokkal foglalkozom, nem igazán érzek bennük semmi pluszt. Nagyon frusztrál, hogy nap mint nap meg van bennem a motiváció, de nem tudom hogy mibe fektessem. Talán ez normális ebben a korban, nem tudom. Viszont félek attól, hogy előbb-utóbb elmúlik, hogy kiégek. Ti voltatok már így? Mikor és hogyan döntöttétek el mivel szeretnétek foglalkozni? Mi hozta meg a változást, hogyan találtatok meg a saját utatokat?



2021. ápr. 29. 12:59
 1/3 anonim ***** válasza:
44%

Tedd fel a kérdést: vajon egy dolgot akarsz és abban 150%-osan teljesíteni, vagy 5-6 dolgot amiben 70-80%-osan teljesítesz. Persze hogy nem érzel semmi pluszt bármely dologban ha az az egyetlen terület amiben gondolkodsz.

És most nem azt mondom legyen 5-6 munkád, hanem hogy a munkán kívül mást is csinálj. "másfél évben élvégeztem számtalan tanfolyamot a vegán táplálkozási tanácsadótól kezdve az programozón keresztül a marketingesig", még ha mindez igaz is kétlem hogy emellett lett volna életed (értem hogy COVID de akkor is).

https://www.youtube.com/watch?v=eZNsKuR-_tU

2021. ápr. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Az igazi kihívás hazajönni, akkor már nem kell azon gondolkodni mit szeretnél csinálni:)
2021. ápr. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
21%
Unod, hogy másnak dolgozol? A felelősség se a tied. Ha saját vállalkozásod lesz, akkor nincs évi 30 szabadnap se, 0-24 járni fog az agyad. Ha leállsz, nincs pénz se. Lehet, hogy jobb ez így.
2021. ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!