Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen témákban való jártasság...

Milyen témákban való jártasság növelné leginkább a társalgási esélyeimet?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 29. 13:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudományok, világpolitikai események, biológia, egészség stb. a lehetőségek tárháza végtelen. Bár nem írtad milyen rétegekkel társalognál, felső tízezer beli sznobokkal vagy alacsony iskolai végzettségű kétkezi munkásokkal.
2021. ápr. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyanban érdemes gondolkodni, ami azért érdekel és érzéked is van hozzá, különben baromi feltűnő, hogy ez csak be lett magolva valahonnan és más gondolatai. Pláne, ha beszélgetés és belekérdeznek valamibe.
2021. ápr. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Azért, mert amennyire előre látom, mindenféle körökben kell majd mozognom, bár a két szélsőségre kisebb az esély.

A helyzet az, hogy nehezen találok szavakat beszélgetéshez és ez már nagyon zavar.

2021. ápr. 29. 13:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, milyen környezetben, milyen típusú emberekkel szeretnél társalogni?


ettől is függ nagymértékben...

2021. ápr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy apró tipp, szerintem sokszor azzal is beljebb vagy, ha tudsz jól kérdezni. Nekem például ezerszer szimpatikusabb, hogy ha valaki nem jártas egy témában, akkor nem próbál valami zagyva véleményt összeollózni, hanem érdeklődő kérdéseket tesz fel és a válaszokra reagál.
2021. ápr. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

De ez a "mindenféle körök" mégis micsoda...???


Munkahelyi tevékenységed folytán kell, vagy valami klub/egyesület/szabadidős tevékenység, vagy mi?

2021. ápr. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5 ebben igazad van, én is igyekszem érdeklődő lenni, de valahogy mégsem tudom megkedveltetni magamat.

#6 mindegyik. Egyrészt most sem egy környezetben élem az életemet, másrészt nem látom éekre előre, hol fogok kikötni, így nem tudok célirányosan meghatározni egy szűk csoportot. Tudom, hogy általános a kérdés, de szerintem értelmezhető.

2021. ápr. 29. 13:34
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ha a népszerűbb versenysportokkal képben vagy, az a leguniverzálisabb, az minden körben szóba kerülhet.
2021. ápr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha űrhajósokkal beszélgetsz, akkor légy tájékozott az űrkutatásban és a kozmológiában. Ha a piacon Juli nénivel, akkor hallgasd, hogyan kell jó töltött káposztát csinálni. Nem feltétlenül kell megszólalnod ahhoz, hogy később a másik úgy meséljen a találkozásotokról, hogy ej, de jót beszélgettem vele...
2021. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!