Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mibe érdemes belekezdeni az...

Mibe érdemes belekezdeni az interneten?

Figyelt kérdés
Webshopon gondolkoztam már legalább 1 éve, de sajnos nincs meg a tapasztalatom hozzá. Esetleg van itt olyan aki már jártas ebben a témában? Egyéb tippek hogy mik érdekelhetnék a népet? :)

2020. okt. 26. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Én nem online üzletben utazom, de az a mottóm, hogy ha olyan vállalkozásba akarsz belefogni, amit nem ismersz, akkor találj egy olyan embert, aki bizonyíthatóan sikeres azon a területen. Guglizz rá Anik Singalra!
2020. okt. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
Magyarul nem értesz semmihez, de bekötötték végre az internetet? Elkéstél úgy 20-25 évet.
2020. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves ITguy!


5 évesen már a kis tetris játékokat telepítettem fel a gépre, mióta eszemet tudom van internetünk. Szomorú de azon nevelkedtem fel. eBayen üzemeltetek jelenleg egy kisebb "boltot" ahol digitális termékeket adok el. Sajnos nagyobb dologba még nem gondoltam bele, és ezért született meg ez a kérdés! Nem értem miért kell kritizálni egy embert aki tanulni szeretne, gondolom te sem értettél mindenhez már születésedkor!


Kedves Első válaszoló!

Köszönöm szépen a válaszod! Hogy őszinte legyek, a kérdés leginkább azért született meg, mint mondtam, hogy találjak valakit aki ért hozzá, és tanuljak tőle! :) Nem szeretnék vakon belekezdeni bármibe is, és úgy gondolom hogy egy sikeres üzlethez egy stabil alap szükséges! Nagyon szépen köszönöm hogy megosztottad velem az Anik Singal nevű oldalt. Mindenképpen részletesen átelemzem!

2020. okt. 26. 20:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Esetleg a dropshippingről van valami véleményed? shoprenter.hu ról hallottatok már?
2020. okt. 26. 20:38
 5/7 anonim ***** válasza:
UNAS-t ajánlom inkább ha bérelhető webshopot szeretnél.
2020. okt. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor sejthetnéd, hogy már ezek is kifutóban vannak, gombamódra elszaporodtak a Kínából némi haszonnal kütyüket és bigyókat áruló kis webshopok.
2020. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
ITGuy nincs igazad. Én nemrég csináltam külföldi dropshipping alapú webshopot is veszik a termékeimet. Persze ehhez az is szükséges hogy olyan dolgot áruljon az ember amire szükségük van az emberekre tehát nem egy tucat ruha webshopot meg kütyöket kell árulni.
2020. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!