Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tud tenni valaki, aki...

Mit tud tenni valaki, aki random elsírja magát, ha egyedül van?

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sokat sírok, pedig régebben sosem sírtam szinte semmin annak ellenére sem, hogy történtek nem túl jó dolgok. Most semmi extra nincs velem, csak sokat vagyok egyedül, mégis random sírok, egyre többször. Egy ideig csak szomorú zenékre jött elő, aztán megható film vagy sorozat jelenetekre. Most viszont ülök, elkezdek gondolkodni, eszembe jut valami olyan emlék, vagy zene, vagy film, és elsírom magam. Sokszor érzem azt, hogy rossz ember vagyok, pedig soha nem próbáltam ártani senkinek...

Kezdeni kéne valamit a random sírással.

Mit javasoltok?


2021. ápr. 30. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valami oka biztos van, hogy sírsz. Azt kéne kideríteni, hogy micsoda.

Én például szoktam sírni a stressz miatt, idegesség miatt, vagy ha csak felgyűlik bennem annyi frusztráció.

Csak te tudod megmondani, mi is az oka, ami miatt sírnod kell.

2021. ápr. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magányosnak érzem magam, vagy épp rossz embernek. Vagy csak eszembe jut valami régi dolog, ami akkor rosszul viselt, de nem sírtam miatta.
2021. ápr. 30. 09:48
 3/6 anonim ***** válasza:

Magány, az esetlegesen eddig elnyomott sírás/érzelmek okozhatják ezt szerintem.

Stressz, magány, idegesség, tehetetlenségérzés, igazságtalanság okán nálam is elő-elő tud törni ilyen véletlenszerű sírhatnék, ami sírásban is végződik legtöbbször. Eleinte próbálta küzdeni ellene, elnyomni, de csak rosszabb lett.

Nem szeretnék nagyon belemagyarázni dolgokat, de az is valószínű lehet, hogy így dolgozod fel a régi/régebbi sérelmeid.

2021. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A sírás jó dolog, mert tisztítja a lelket. A katarzis pedig felemel...
2021. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kr_Pan válasza:
Velem is előfordul. Ez teljesen normális. Mindenkinek vannak hangulatingadozásai. Vannak, akik ezt akarva akaratlanul is dühvel kezelik, vannak, akik csak szimplán stresszevésbe kezdenek, és előfordul olyan is, aki sír. A test és a lélek így próbálja leadni a felgyülemlett stresszt és/vagy nyomást. A legrosszabb, amit tehetsz, hogy elfolytot. Ha elkezdesz sírni, add ki magadból. Eldöntheted, hogy gyakran sírsz, de keveset, vagy nagyon ritkán, de akkor eget rengetően.
2021. máj. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Előfordulhat hogy felszakadt egy régi seb, úgymond, lehet tettél, hallottál, átéltél valamit ami felídézett egy nehéz időszakot,

vagy gyermekkori traumát. Próbálj többet aludni, és többet forgalkozni a hobbidal, vagy azzal amit csinálni szeretsz

2023. márc. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!