Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg vannak olyan emberek,...

Tényleg vannak olyan emberek, akik félnek egyedül lenni?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül csak sötétben, hanem bármikor, és nem arról van szó, hogy nem szeretnek egyedül lenni, hanem kifejezetten félnek egyedül.
2021. márc. 30. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Mármint a kapcsolatüggőkre gondolsz?

Rengeteg van

2021. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet benne összefüggés, de nem kimondottan így gondoltam, hogy kapcsolatfüggőség. Tegyük fel, hogy van egy házaspár, és a férj mondjuk eltölt egy hétvégét a haverjaival külföldön. (Legyen tényleg ott, most direkt ne vigyünk bele szerelmi szálat). Ez esetben a hétvégére otthon maradó feleség fél egyedül lenni, és áthívja a barátnőjét vagy valamelyik rokonát, hogy legyen vele addig. Ez lehetséges, hogy valaki féljen egyedül? Most ez csak egy példa, nem konkrét ügy.
2021. márc. 30. 19:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, persze, hogy vannak. Ha vannak lelki gondjaid, vannak démonjaid, akkor azok előtörnek, ha egyedül maradsz. Keresed mindenki társaságát, mert félsz egyedül maradni a gondolataiddal, a régebbi traumák rémével; azaz kb mindig félsz az egyedülléttől.

Erre gondoltál?

Ilyen a helyzeted?

2021. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én hét közben egyedül vagyok itthon a 3 éves kislányommal, kertesházban. És sötétedés után szoktam félni, a szemetet is olyankor inkább már csak másnap viszem ki, pedig nem rossz környék. A férjem csak hétvégén van itthon.
2021. márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem nem.


Csak beszéltem erről valakivel és nehéz volt elhinni, de ha ez is egy magyarázat, akkor érthető

2021. márc. 30. 20:08
 6/6 A kérdező kommentje:
Az előzőt neked írtam 3-as, de igen, erre gondoltam, hogy "fél az egyedülléttől", ettől a tudattól, akkor is, ha csak órákról, vagy néhány napról van szó.
2021. márc. 30. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!