Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, lányok Nektek mi az...

Fiúk, lányok Nektek mi az ideálotok? Külső tulajdonságokat mondjatok, ha lehet ;)

Figyelt kérdés
2021. máj. 1. 20:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok.

Az én "álompasim":Barna haj,mogyoróbarna szem,helyes arc kreolos bőr.Magas és olyan vékonyabb de izmos testalkat.Ahww.

2021. máj. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Nekem az tetszik ha valaki nagyon magas és extrém sovány. A haja fekete, a szeme nagy, csillogó és sötétbarna, a bőre pedig hófehér.

Van egy bizonyos fejforma, ami tetszik nekem, de azt nem tudom leírni, hogy milyen. :D

Illetve ha férfiről van szó, nekem nagyon tetszik, ha bajusza is van!

18/L

2021. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok: sötét haj, helyes arc. ne legyen kigyúrva, mert az taszító számomra.
2021. máj. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Legalább 190 cm, sötét hajú, barna vagy zöld szemű, szőrös mellkasú. Gyengéim a formás férfilábak. Egyébként nem kell az izmokat túlzásba vinni, csak túl vékony ne legyen az illető.
2021. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ideálom! Sokáig azt hittem hogy a vékony, jólfésült pasikra bukok, aztán tavaly a hobbim miatt láttam képet egy emberről aki duci és kopaszodó volt és mégis a kisugárzásban valami teljesen megfogott (aztán megismertem a munkásságát is, hogy miket tett és azóta nagyon tisztelem, rajongok érte)

Szóval nincs ideálom.

Meg kell hogy fogjon valaki és az nem megy csak úgy.

Nézhet ki akárhogy ha nem tudja felkelteni az érdeklődésem.

2021. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Utolsó veled teljesen egyetértek

;)

2021. máj. 1. 21:32
 7/14 anonim ***** válasza:
39%
:)
2021. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Én is egyet értek veletek.Mármint nézhet ki akármilyen jól ha egy bunkó undok hárpia.De én bevallom azért nekem számít a külső legalábbis jó pont.De simán lehet hogy csak azért gondolom így mert sajnos még nem nagyon találkoztam olyan emberrel aki külsőre nem jött be de belsőre nagyon megfogott.Remélem eljön az az idő is...

1-es voltam

2021. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Legalább átlag IQ, barna egyenes haj, cuki pofi, kerek cici, formás popó, nagy csikló.
2021. máj. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem ilyen barátaim voltak de az én ideálom, nagyon sötét fekete haj, sötét szinte feketébe hajló szemszínnel. Sima vagy Göndör hajjal lehet rövidebb vagy akár kicsit hosszabb is. De ez az én ideálom. Igaz, a kapcsolataimban nem ilyenek voltak eddig a barátaim. De most már egyre biztosabb vagyok abban, hogy ez a típus sokkal jobban beindít mindenhogyan. Imádom! Kész vagyok tőle!
2021. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!