Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezeken a dolgokon tud változta...

Ezeken a dolgokon tud változtatni az ember?

Figyelt kérdés
Sokszor kérdezik tőlem, hogy miért nézek ilyen szigorúan, csúnyán, stb. Olyan is előfordult, hogy nem mertek tőlem kérdezni dolgokat, merthogy csúnyán nézek. Ha alapból ilyen a fejem, hogy tudnék rajta változtatni? Van valami módszer esetleg rá, hogy "ne feledkezzek" meg arról, hogy kedvesen, mosolygósan viselkedjek? Illetve, ha valakinek alapból, ilyen depisebb, búvalbaszott feje, kisugárzása van, mint nekem, azon, hogy tudnék változtatni? Mert zavar, hogy ilyen vagyok.

2021. máj. 2. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Plasztikai műtét.
2021. máj. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
facefuck-kal tudnék rajta segíteni ha csaj vagy :)
2021. máj. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Semmiképp nem érdemes álarcokat ölteni. Ha belül sikerül valamilyen kellemes állapotra találnod, az arckifejezésed is megváltozna.

A megfeledkezés ellen jó lehet, ha minél többször az érzéseidre irányítod a figyelmet, arra, hogy éppen hogy vagy belül.

2021. máj. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem öltenék álarcot, illetve az alap arckifejezésem sajnos ilyen "flegma, mogorva", akkor is ilyen arcot vágok, ha épp jó napom van és boldog vagyok, nyílván, ha pillanatnyi helyzetben megörülök valaminek mosolygok, vagy nevetek, stb. csak egyszerűen, ha megfeledkezek magamról ilyen fejet vágok. Nő vagyok és éppen azért is rosszabb, mert elutasítónak hat mindenki felé.

Köszönöm az értelmes választ!

2021. máj. 2. 20:12
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Ne foglalkozz vele, részben ilyen vagyok én is.
2021. máj. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok, szerintem apamtol orokolhettem ezt. Egyszerűen nekem is ilyen az arcom, ha nem figyelek rá sokszor megkérdezik hogy jól vagyok e...

A lényeg hogy akik jól ismernek téged, azok tudják hogy nincs mindig ilyen rossz hangulatod, hanem csak ilyen az arcod és kész. Szerintem azon kívül hogy megpróbálsz figyelni rá mást nem nagyon lehet tenni, hisz alapból ilyen az arcszerkezeted.

De ha van valakinek valami más ötlete pls írja le mert engem is érdekelne.

2021. máj. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A pàrom is ugyan ilyen, javithatatlan. Fogadd el magad olyannak amilyen vagy, aki meg nem fogad el igy annak nincs mit keresnie az èletedben.
2021. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Vannak dolgok amiken nem lehet változtatni (vagy csak nehezen)

Ezeket a dolgokat érdemes a részedként elfogadni.

Ha van önbizalmad a kisugárzásod is megváltozik.

2021. máj. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!