Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azokhoz szól ez a kérdés,...

Azokhoz szól ez a kérdés, Akik már értek el egy messzi-messzi célt! ?

Figyelt kérdés

Mi motivált titeket?

Milyen távol volt a cél?



2021. máj. 2. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Maga a cél elérése számomra elég nagy motiváció.
2021. máj. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Maga a cél volt a motiváció. Viszont mára már megbántam, mert az események későbbi láncolata folytán végül csak károm származott annak a célnak az eléréséből, amit most is nyögök.
2021. máj. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Persze, motivál a cél.

Esetemben szerintem az is közre működik, hogy egészségügyi állapotomból kifolyólag nem tudok sokat mozogni, így nem is vagyok aktív.

1,5 év elég hosszúnak tűnik úgy, hogy tudom, hogy minden nap tenni kell érte és minden nap csak nagyjából 500-ad résszel haladok előre. Elérhetetlennek tűnik. Továbbá a fizikálisan kellemetlen, negatív hatású környezet is a cél elérése ellen dolgozik.

Így leírva már egyértelmű: Ezeken kell dolgozzak.


Köszönöm a válaszokat!

2021. máj. 3. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Noha a kérdés elvileg nem hozzám szól, mert végül nem értem el a célt, de kimerítőbb és talán jobb választ tudok adni, mint az első kettő.

Engem egy hosszú utazás motivált volna. A Transzszibériai vasútvonalon mentem volna végig, ahol útközben megálltam volna városokban napokig barangolni, és találkozni 1-2 emberrel, akikkel évek óta beszélgettem neten napi szinten. Ezért választottam ezt a célt, mert imádok utazni (sajnos ezidáig életem során még nem sok helyen jártam), és rendkívül érdekel az orosz kultúra, de sajnos közbeszólt a világjárvány, ami pont akkor robbant ki, amikor már a vízumot intéztem, és elkezdtem volna lefoglalni a szállásokat, stb. Az előző bő 2 évemet kemény munkával és nulla szórakozással töltöttem emiatt, hogy akkor majd 2020 nyarán végre kiteljesedhetek és életem kalandja vár rám, amelyben újra rátalálok önmagamra és spirituális magaslatokban szárnyalhatok. Mostanra már nincsenek céljaim és semmi, ami motiválna. :/

2021. máj. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásod 4-es! Hasznos volt!


Úgy látom, hogy a célom csak fél cél. Előtte ugyanis van egy elkerülhetetlen dolog/akadály, amit meg kell oldjak, ami számomra nem könnyű. Ezt nem szeretném részletezni. Máshogy fogalmazva: Még nincs a kezemben az eszköz, amivel el kezdhetnék a cél elérésén dolgozni.

Továbbá nálam számos akadályozó, zavaró és ezáltal elkedvetlenítő tényező van jelen és lehetséges, hogy egészen addig nem szűnnek meg, míg el nem érem a célt.


Jó volt így leírni, mert idáig nem születtek meg ezek a teljesen egyértelmű gondolatok.

2021. máj. 10. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!