Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » MOST vagyok nyolcadikos és...

MOST vagyok nyolcadikos és messzi iskolát jelöltem be 30 perc út de félek az emberektől segítség?

Figyelt kérdés
Az egy picit teli van félelmetes emberekkel 14 vagyok és van nálam egy Pillangós kés amit mindig magammal vinnék. Ha valaki ellopnâ a telóm vagy beszól vagy megakar verni használhatom? Csak üthetek vele de ha leszúrnék egy embert következmény lenne? Bár gondolom tuti

#verekedés #leszúrás #pillangókés #Pillangós kés #messzi iskola
2017. márc. 4. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hova jársz te iskolába, hogy kést kell magaddal vinni?
2017. márc. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pesten vagyok iskolába, de kikelő utaztak az új suliba a keletihez. Nyugi fehér vagyok, de akkor is félek pedig az egy jó iskola. Amúgy azaz iskola a VIK.
2017. márc. 4. 21:02
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, Pesten se lapul minden villanyoszlop mögött valaki, aki épp arra vár, hogy 14 éves kisgyerekekre vesse rá magát. Ha teljesen normálisan sétálsz az utcán, nem hívod fel magadra a figyelmet, kb le se sz_r a többi ember.
2017. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy te milyen buta vagy.
2017. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus látott már? Ha nem akkor keress eggyet. Ha tök normálisan sétálsz és nem ütögetsz vagy szólogatsz be idegeneknek akkor semmi baj sem lesz. Én másfép órás utat tettem meg a középsuli meg az otthonom között 2szer egy nap 4 évig semmi nem történt velem.
2017. márc. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2017. márc. 4. 21:34
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
30 perc bkv-val neked messzi utazást jelent? :D
2017. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A kést pedig ne hord magadnál. Gondolom nem akarsz megölni senkit, és tizenéveket ülni sitten. 14 felett, már büntethető vagy.
2017. márc. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 paper_chaser válasza:
A kés nem jó önvédelmi fegyver. Nem lehet bizonyítani, hogy te "csak védekeztél". Vagy elveszik és beléd állítják.
2017. márc. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha mindenképp kell egy önvédelmi eszköz, egy fém tollat ajánlok, amit a zsebedbe tartasz. Ha kell, rámarkolsz, nem fognak miatta baszogatni a suliba, megölni se fogsz vele senkit. De amúgy a fentiek leírták, nem olyan vészes mint amennyire hiszed. :)
2017. márc. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!