Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Diana hercegnőről miért...

Diana hercegnőről miért mondják, hogy nagyon szép volt?

Figyelt kérdés
Szerintem semmi extra nincs benne külsőre. Azt viszont el tudom képzelni, hogy a jelleme kiemelkedő volt.
2021. máj. 3. 00:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Nekem sem tetszett különösebben, úgyhogy én sem értem.
2021. máj. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem inkább a kisugárzása fogta meg az embereket, nem kimondottan a fizikai szépsége, de nem tudom. Azt tudom, hogy a fiai jó pasik, bár egyik se tökéletes, de azért nem is rondák. :D
2021. máj. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy cikkben olvastam egyszer arról, hogy híres vagy befolyásos férfiak miért választottak inkább egyszerű,kevésbé szép nőket. Több nő volt benne a felsorolásban, köztük Diana is. Egy tanulmány volt, vagy valami ilyesmi.
2021. máj. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

én se értem, de gondolom, a kisugárzásában volt valami, meg tök elegáns és magas volt.

Sok magyar színésznőre is állandóan mondják, hogy gyönyörű, olyanokra is akiknek majomfejük van (neveket nem akarok mondani), szóval ezt igazából a média dönti el.

2021. máj. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Előző vagyok, nem szeretném szidni,de voltak azért botrányos dolgai(a szóbeszédek szerint). Pl. a házassági kudarc el nem fogadása, emiatt jelenetek rendezése,mint lépcsőről leesés, visszacsalás, írták róla, hogy mentálisan is bajai lehettek.
2021. máj. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Egy átlag angol nőhöz képest elég szép volt. :) Ileltve tényleg volt egyfajta fellépése, kisugárzása. Még ha nem is volt szexbomba típus.
2021. máj. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

5-ös,most utánanéztem a mentális dolgainak, elég szomorú.

Nem csoda, hogy a Harry is egy szörnyet vett el ilyen gyerekkor után.

2021. máj. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az átlag angol nőkhöz képest szép volt, nyilván a magyarokhoz képest nem. De a kedvessége, kisugárzása miatt látták szépnek. A legjobb kifejezés rá a bájos, vagy helyes.
2021. máj. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a pap, kinek a paplan! -A pap-lan az egyházi világháló!
2021. máj. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Te láttál már átlag angol nőt? Diana egy tündérszép menyecske angol létéhez képest.
2021. máj. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!