Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Diana hercegnőről miért...

Diana hercegnőről miért mondják, hogy nagyon szép volt?

Figyelt kérdés
Szerintem semmi extra nincs benne külsőre. Azt viszont el tudom képzelni, hogy a jelleme kiemelkedő volt.
2021. máj. 3. 00:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Diana a többi angol tramplihoz képest szép volt, illetve hozta a kora ideálját. Azt se felejtsük el, ha a mai trendeknek megfelelő ruhákban, hajjal, sminkkel látnánk valósabb képet adna, bár Katalinnak nyomába se érhetne.
2021. máj. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Az akkori szépségideál más volt. Aszerint szép volt.
2021. máj. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%
Ezt cáfolnám, szerintem szépnek kellett látni, elvégre nem mondhatták rá,hogy a csúf hercegnő. De ha belegondolok, hogy kb. a nagy modellek korában élt, Cindy, Naomi Campbell, vagy színésznők, akár Pamela Anderson stb...mérföldekkel szebbek voltak nála!! Sajnálom!
2021. máj. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
68%

80-as évek szépségideálja szerint szép volt. Magas, vékony. Akkoriban az a frizura volt divatos, amit ő hordott (nem hordott mindenki hosszú hajat 12-től 70 évesig.

Szerintem ő akkoriban messze az átlag felett volt.

2021. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 gublug ***** válasza:
100%

Kérdező: egy relatív világban élünk, ahol mindenkinek más a nézőpontja. Ami valakinek jó, az másnak méreg. Látod, ezért mondják, hogy szép, és ezért nem tetszik neked, mert minden relatív.

Az előzőek is jól mondják: az angolok között Diana gyönyörű volt. Egy ékkő.

2022. márc. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Az átlag angol nőhöz képest tényleg helyes volt. Mellesleg ő pont akkor volt porondon, amikor a magas, vékony szupermodellek élték a korukat. És még ha arcra nem is volt olyan szép Diana, a többit hozta.

Szerintem az orra miatt nem volt szép. Egy kisebb, arcához jobban passzoló orral, és a hatalmas kék szemeivel elég szép lett volna.

febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Én itt élek Angliában, női szemmel is Diana az átlag angol nők közül kiemelkedő lehetett (akkor nem éltem itt, de mióta itt élek, megértem miért számított szépnek).


Az itteni echte angol nők (tősgyökeresek, nem a bevándorlók vagy azok leszármazottai vagy akik velük keveredtek), azok a tipikus angol nők irtó rondák, már elnézést.


Gülü táskas szemek, ici-pici alien orr, penge száj, ronda girbe-gurba fogak, a mosoly az nem mosoly hanem vicsor.....


Vagy trampli nagydarabok, vagy iszonyú soványak (nem a formásan, nőiesen vékonyra gondolok), gebék, hozzá a görbe hát.


Úgyhogy itteni viszonylatban Diana egy gyönyörűség lehetett.


Lehet a magyar nőkhöz vagy az akkori szupermodellekhez képest nem.


Mindenkinek más a viszonyítási alapja, aki itt nő fel annak egy átlagos vagy átlag helyes nő is szépnek számít.


Szerintem Diana helyes volt, és igen, volt egy kisugárzása, bája, kedvessége ami dobott rajta.


Össze hasonlíthatjátok Camilla-val......



Az hogy botrányai voltak Diana-nak, eleve rossz családi háttér, borzalmas házasság, a királyi protokollnak való megfelelés, a nyomás, média, a királyi család ridegsége, nem csodálom.


És még így is emberi tudott maradni, és példás, szerető édesanya a fiainak.


Azok a meglazáztatások amiket anyósáéktól és a férjétől elviselt....


Sokkal jobb sorsot érdemelt volna.

ápr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
76%
A szépség relatív.
ápr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!