Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kellene tennem?

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

A szitu az, hogy anyám meghalt(már apám se él) , így szülői házam az enyém lett.

Anno szóban megállapodtak szüleim anyám tesójával hg gazdálkodhat a földünkön. Gyümölcsfái vannak rajta.

Egy bubkó, durva emberről van szó. Még köszönésre sem méltatta a csládunkat, ha olyanja volt. Velem nincsen jóban. A saját udvaromon kertészkedik,rontja a levegőt nem nyit felém én hiába próbáltam. ELEGEM VAN BELŐLE.


Nem fogja fel hogy enyém a telek, vagy nem is akarja, semmibe vesz.


Finoman közöltem, hogy ha eladom, mi lesz a fáival?


Ha enyém marad, akkor is zavar hogy bunkózik, a kertemben van. Hogy rakjam ki? A fáit elviheti...


Mi tennétek?



2021. máj. 4. 15:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy úgy tekinti mintha gyerek lennék, meg nő létemre szavam se lenne.
2021. máj. 4. 15:15
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kapura új lakatot teszel, zárat cserélsz. Előtte megmondhatod neki, hogy ennyi volt - innentől magánlaksértés, ha megpróbál bemenni.
2021. máj. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, arról semmiféle papír nincs, hogy miben állapodtak meg...

A megállapodásbeli másik fél egyébként is meghalt - ergo nincs érvényes megállapodás. Ez csak olyan "szivességi használat" - amire téged semmi sem kötelez, hogy továbbra is megengedd.

2021. máj. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg ha gavaller akarnal, tudnal lenni, mai kerteszeti aron annyi darab csemetenek az arat hozzavagnad, bar teny, hogy akkor is neki allna feljebb, es ugysem tudna hova ultetni, joga viszont semmi.
2021. máj. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!