Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen nagy arcúak a 14...

Miért ilyen nagy arcúak a 14 év körüli gyerekek?

Figyelt kérdés

Energiaitalt isznak mert az "nagyon menő" meg beszólogatnak mindenkinek. Nagyon keményeknek hiszik magukat meg nagy a szályuk.

Egy kis gerendát alig tudnak megemelni, vagy verekedbi se tudnak rendesen azt verik magukat mekkora menők.. szánalmas..

A kis 14 éves fiúk meg mindig menőznek meg mondanak valami "vicceset" amin a többi lány meg röhög.. (nem is vicces, inkább cringe). Ha kell nekik valami majd a szüleik megveszik majd meg ott mutogatják a többinek..

A kislányok arca is kivan kenve mint anál közben a s*gglyuk sikosítóval..

Moat komolyan, TikTok videókat csinálnak amikben egy zenére "táncolnak" meg tátognak..

Tisztelet a kivételnek persze!

Nem vagyok sokkal idősebb, de utálom a generációm többségét.

Szerencsére az én barátaim nem ilyenek.



2021. máj. 6. 19:27
1 2
 11/11 molnaranka29 válasza:
100%
Kedves kérdező! Nem értem, mi bajod van azzal, hogy röhögnek egy számukra vicces poénon. Nem mindenki számára lehet vicces. A Tiktokon pedig öregek is megtalálhatóak, szóval nem csak a 14 év körüli tinédzserek használják tátogásra. Viszont én sem jövök ki sok velem egykorúval. Ez csak azért van, mert 14 éves lány létemre nem érdekelnek a fiúk, helyette mindig olvasok vagy animét nézek (azokból is csak ritkán romantikusat). Nem sminkelem magam, nem posztolok képeket, semmi ilyesmi. Nincs azzal semmi baj, ha így viselkednek, ez az általános viselkedés ebben a korban.
2021. júl. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!