Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sinopharm vakcinát kapok nem...

Sinopharm vakcinát kapok nem lesz tőlle bajom?

Figyelt kérdés
Nagyon félek! Holnap kapom az elsôt! Mondjatok el egy mi Atyánkot értem ! Az Úr Jézus legyen velem Amen..... 20f vagyok
2021. máj. 6. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Tőle*
2021. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Miért akarsz beadatni magadnak olyan dolgot, aminek az összetételéről, és a szervezetre gyakorolt hatásáról fogalmad sincsen? Senki nem kényszerít rá. Ha aggódsz, akkor ne adasd be, ha meg beadatod, akkor miért siránkozol ezen?


Félreértés ne essék, nem az oltás ellen, hanem a gondolkodás mellett állok. Úgy gondolom, egy ilyen kaliberű döntés meghozatala előtt sokkal tájékozottabbnak kell lenni, és átgondolni, mérlegelni az információk alapján.

2021. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Jézus ebben már nem segít. A kormány megölte őt, és most nyomják a mérget a vérünkbe!!! ÉS MI PEDIG HÁLÁSAK VAGYUNK ÉRTE!!
2021. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
#2 leírta a lényeget. Releváns választ a kérdésedre jelen pillanatban még a vakcina gyártója sem tudna neked adni, ugyanis semmilyen adat nincsen közép- és hosszútávú hatásokról, egyik vakcina esetében sem. Ezért kell aláírnod a nyilatkozatot, hogy saját felelősségedre adatod be, mivel még a gyártó sem vállal érte semmiféle felelősséget.
2021. máj. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem jobb akkor már valamelyik másik?
2021. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
61%
Nem kötelező beadatni, ha ennyire félsz.
2021. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

A fiatalok egy része literszám vedeli az ismeretlen származású házi pálinkát, teli rézelővel, ugyanakkor gyúr is, hogy jól nézzen ki, és eszi az anabólikus szteroidokat, hogy ne kelljen annyit dolgozni. Egy kis fű, egy kis extasi.

Ettől a sok kontrollálatlan tiltott szartól, amivel tömi magát, nem retteg.

De másfél milliliter kínai vakcinától a nyakáig fossa össze magát.

Komolyan nem értem...


[Akinek nem inge NE vegye magára! De akinek inge, az öltözködjön már fel végre!]

2021. máj. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
Pontosan! Inkább választom a kormány kémiai vegyületét mint a marihuánát ami a földből nő ki! Ki tudja milyen baktériumok vannak rajta, vagy mi a fene. A vakcina legalább ellenőrzött! Még a neve is olyan vonzó. Vakcina. Így érzem, hogy egy tűt annyira a kezemen látnék amiben a VAKCINA folyik bele a véráramomba. Finom szaftos kis segítség. Halálnak kell ide edzés, egészséges étrend. VAKCINA A MEGOLDÁS.
2021. máj. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
43%
Én azt kaptam, semmi bajom és az antitestszintem is okés
2021. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!