Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kínai Sinopharm vakcinárol...

A kínai Sinopharm vakcinárol mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 28. 18:00
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
46%
Semmi jót.
2021. ápr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%
A szembeszomszéd kínok között halt meg miután beadatta, az ismeretségi körömben pedig hárman örülnek hogy végül túlélték. Csodálatos találmánynak gondolom...
2021. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Tegnap előtt oltottak vele. Jól vagyok, másnap még éreztem a helyét, ha erősebben megnyomtam a vállam, ezen kívül semmi. A mutánsok ellen lehetséges, hogy ez lehet a nyerő, mert a teljes, elölt vírust tartalmazza. Én ajánlom bárkinek, akinek az orvosa is ajánlja, nyilván biztosan vannak sokan, akik egészségügyi okokból csak mRNS oltást kaphatnak.
2021. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
57%
Eleget tudok a kínaiakról ahhoz, hogy ne kelljen tőlük semmi, főleg nem gyógyszer.
2021. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
44%

Szia nekem egy ismerősöm egy hete intenzíven fekszik az oltás után.Nem kapott levegőt, fulladt,már délután, este a roham mentő vitte el.

Délelőtt oltották.

Az ilyen embereknek mint a politikusok akik ezt propagandában nyomatják az embereknek, a jó büdös Qrva anyjukat!

2021. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Több ismerősöm is azt kapta, semmi bajuk nem lett, csak tipikusan fájt a kezük oltás után 1-2 napig. Ennyi.
2021. ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%
Annyit ér, mint halottnak a csók. 2. oltás utàn is nuku ellenanyag összes beoltott ismerõsömnek.
2021. ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
22%
A kínaiak kínjaira nagyon jó ez, - így is túl sokan vannak.
2021. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
28%
Mikrochip van benne, a kinaiak tudni fognak minden léptedről, de te tudod.
2021. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%
Hétfőn kaptam meg. SEMMIT az égvilágon nem éreztem. Még csak nem is sajgott. Köszönöm, jól vagyok, nem, nem fáj a kezem sem. Aki azt hiszi, hogy emiatt haltak meg emberek, az szimplán egy gyűlölködő vadbarom, akinek mindig mindenáron felelőst kell keresnie mindenért.
2021. ápr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!