Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Látod a fejlődésed a gyakorin...

Látod a fejlődésed a gyakorin feltett kérdéseid alapján?

Figyelt kérdés

Veterán gyakorisoktól kérdezem. Én közel 16 éve vagyok az oldalon, rengeteg kérdésem, válaszom van, és néha vissza szoktam olvasgatni. Tök érdekes látni, hogyan változott a látásmódom, hogyan lettem kislányból nő. (14 évesen regisztráltam) Olyasmi, mint egy napló, amit sose írtam, mert az untat, de itt tetszik, hogy kommunikálunk, nem csak magamnak írok.

Kíváncsi vagyok, hogy más is van-e itt, aki régóta felhasználó és szokott nosztalgiázni a kérdésein, válaszain.


2021. máj. 7. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Én is a pozitív változását szűrtem le éppen a fogyókúrás rovatban visszalapozva.

Káposztalevessel és 90 napossal, porokkal és varázsbogyókkal indult, 14 év múltán jutott el a kalóriaszámlálásig, mozgásig.

2021. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Veteránnak mondanám magam a 10+ évemmel. Már vagy 6-8 éve nem tettem fel kérdést, mert az a tapasztalat, hogy minden kérdést törölnek, ami nem illik a mélynsztrímbe, így pont az oldal elsődleges funkciója sérül, hogy "amit máshol nem mersz, itt megkérdezheted".


Meg amúgy is röhej, hogy a szabályzat tiltja az eldöntendő kérdéseket, mégis a kérdések 99%-a eldöntendő kérdés. Hogy lehet ezt komolyan venni?

2021. máj. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Magánéleti kérdéseket soha nem teszek fel, mert ez nem az a közeg - tisztelet a roppant kevés, intelligens kivételnek - akiknek a bármilyen véleménye a döntésemben befolyásolna.

Gyakorlatias témákban, pl. otthon, jármű, voltak kérdéseim, ott zömében hasznos válaszokat kaptam.

2021. máj. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!