Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt az eddigi legnagyobb...

Mi volt az eddigi legnagyobb lélektani fejlődésetek és mi váltotta ki belőletek?

Figyelt kérdés

2018. dec. 22. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz járok, mert egyedül kevés voltam feldolgozni a gyászt.
2018. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Miss Endzsi ***** válasza:
Rájönni ki vagyok- fű, extazy.
2018. dec. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elfogadni a szexuális orientációmat és megélni azt -> vettem egy labradort.
2018. dec. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fura, mert jelenleg járok egy coach-képzésre, ahol volt már ilyen-olyan lélektani fejlődési lehetőség, de nálam eddig nem vált be nagyon semmi sem, pedig a környezetemben lévőkön igencsak látszódik némi változás. Lehet, hogy alapból h. vagyok, és ezért nincs rám hatással a folyamat?
2018. dec. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
megtanultam jókor hallgatni és jókor beszélni..eldöntöttem,akartam és valamiért összejött
2018. dec. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Elkezdtem azokkal a dolgokkal foglalkozni ami zavart önmagamon/önmagamban és ami miatt nem mertem felvállalni magam.
2018. dec. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hármas: úgy érted, zoofil vagy?
2018. dec. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, egy zoofil, pánszexuális, erősen szubmisszív jellemvonásokkal. De nem szeretném ha azt hinnétek kihasználom a jószágot. Buksi és ên már három éve boldog kapcsolatban élünk, és most tervezzük hogy örökbe fogunk fogadni egy fiatal nőstény tacskót. 😍❤️👉👌💥
2018. dec. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem tudok választani az alábbiak közül:

- amikor beláttam, hogy a szüleim által elcseszett nevelés megtörtént, azzal, hogy emiatt szarul érzem magam, nem segítek magamon semmit, de ha fejesztem magam, akkor jobb szintre hozhatom magam, és emiatt elmentem pszichológushoz és direkt kerestem az alkalmakat másokkal való kommunikációra és közönség előtt való beszédre

- hogy képes voltam az egészségemért elindulni egy életmódfejlesztő úton

- hogy képes voltam egy halódó kapcsolatot befejezni, és nem folytatni tovább csak azért, mert jaj, mi lesz, ha nem találok mást, aki ennyire megért / akinek tetszem. Hogy inkább választom most a szingliséget, mint azt, hogy egy kihűlt, langyos szar kapcsolatban senyvedjek

2018. dec. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!