Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek akarhat valamit,...

Szerintetek akarhat valamit, vagy csak kedves? L

Figyelt kérdés

Párszor már egy fiatal férfi tanár helyettesített covid előtt nálunk, de annyira nem ismerjük egymást. Volt hogy sokáig néztük egymást, láttam hogy végig mért de ezen kívül más nem volt. Amúgy elég zavarban vagyok előtte, lehet észre vette 😅.


De a lényeg hogy érettségin több nap is ő volt nálunk a felügyelő tanár, és sokszor összenéztünk akkor mosolygott rám, meg viccelődött, akkor is mosolygott. Másokkal nem láttam h ezt csinálta volna.

Légyszi ne trollkodjátok el. tényleg érdekel a dolog.


2021. máj. 7. 14:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nálunk is volt ilyen tanár korban közelebb állt hozzánk és így viselkedet nekem még olyat is mondott hogy szokjak le a cigiről mert nem szereti ha egy nő cigizik ,ennek 10éve és nem nem lett köztünk semmi mert a korban hozzád közelebb álló tanároknak könnyebb a te szinteden mozogni mint egy tapasztaltabb tanárnak. Tehát szerintem csak szimplán próbál normális lenni.
2021. máj. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja, annyira azert nem fiatal hogy korban kozel alljon. Csak ugy ertem nem egy 50 eves tanarrol van szo. Harmincas lehet.
2021. máj. 7. 15:07
 3/4 anonim ***** válasza:
13%

Lehet hó tetszel neki...x,DDD


(MEGGEI PAPLEMENTE ÓRIÁS GAGUE)

2021. máj. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez nem jelent semmit. Jobban jársz, ha átlag tanárként kezeled és max néha beszélgetsz vele, mint hogy beképzeled magadnak, hogy tetszel neki és folyton látványosan zavarba jössz. Ez gyerekes, és a harmincas pasik nem tizenkét évesként viselkedő p*csákra kíváncsiak.
2021. máj. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!