Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Akarhat valamit tőlem vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit tőlem vagy csak szimplán kedves és tényleg csak barátnak tart?

Figyelt kérdés

Tudom, ezer és egy ilyen kérdés volt már, de vhogy egyik sem illik az én helyzetemre

Kezdjük ott, hogy akibe sikerült beleszeretnem, történetesen a táncpartnerem is egyben. Tehát eleve olyan sportot űzünk ahol sok a testi kontaktus.

Én pedig amúgy sem ismerem ki magam a pasik terén, egyszóval jól megkaptam.

Ami kicsit zavar ill ami miatt felmerült bennem ez a kérdés, hogy olyan, mintha küldene jeleket (barátokat is belevontam az értelmezésbe). Ilyeneket mint pl hajborzolás, hajtincs eltűrése a fülem mögé, két tánc között nem enged el, pedig megtehetné, mert a tánchoz már nem kellene tartásban maradnunk, edzés közbeni ölelgetések hátulról, táncvideó nézése közben átkarolta a vállamat és az állát a vállamra tette, olyan dolgokat hoz fel tök random, amik eléggé intimek (pl legutóbb azt, hogy beszélgetett a családban arról h van-e valakije,meg hogy milyen csaj jön be neki és ehhez hasonlókat), figyel arra amit mondok, legalábbis ez az érzésem, észreveszi ha valami változás van rajtam (pl új cipő, ha fodrásznál voltam, rákérdez, hogy milyen volt a hétvégi programom amit említettem neki). Próbál segíteni pl számítógépes kérdésekben, mert ért hozzá ill felajánlja a segítségét pl mert épp fáj a hátam, hogy tud ajánlani egy masszőrt. A szülinapjára való meghívásról, a szülinapomra küldött üzenetről, hogy szuper táncpartner és táncos meg hogy szuper ember vagyok, ne is beszéljünk. Ja, és elég sokszor szoktuk húzni a másikat, viccelődni-élcelődni.

Ugyanakkor viszonylag elég keveset ír, és akkor is szinte csak a tánccal kapcsolatban (szülinapok, ünnepekkor természetesen ír, de nem erre gondoltam érthető okokból) állítólag azt mondja hogy "csak" barátok vagyunk a táncpartnerségen kívül ill hogy jelenleg nem keres, nem is talált senkit és nincs is senkije.

A testbeszéde, cselekedetei viszont számomra nem ezt sugallják. Plusz szerintem amikor tánc (rumba) közben a figurából következvea mellkasára helyezem a kezem, esküszöm, mintha tényleg hevesen verne a szíve (megítélésem szerint nem fárasztottuk ki még annyira magunkat, hogy ez az edzéstől legyen).

Legutóbbi fejlemény, hogy pillanatnyi elmezavartól vezérelve meghívtam egy kávéra és nagyjából 40 percen belül igennel is válaszolt.

És most itt állok teljesen összezavarodva, hogy akkor most pontosan mi is van köztünk? (Lábjegyzet, hogy van egyébként fiú barátom,ezáltal van összehasonlítási alapom és tapasztalatom ilyen téren és hát ő nem szokott ilyeneket csinálni)

Aki eddig végigolvasta, köszönöm és köszönöm a válaszokat is! :)



2020. dec. 28. 05:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kávézás közben meséld el neki ezeket, hogy nem egészen érted. Persze ne úgy, hogy megbeszélted a barátaiddal.


Lehet arra vár, hogy te is adj bármi jelet, vagy esetleg vállald a kezdeményezést.

2020. dec. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, ha hülye vagyok, de nekem ebből az jön le, hogy kapcsolatot nem akar, de alkalminak jó lennél... De ha nem (és remélem, hogy nem), akkor kérlek javítsatok ki, hogy szegény kérdező ne gondolja hitelesnek a válaszom😅❤️
2020. dec. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Meglátásom szerint - férfiként - úgy látom, hogy a fiú nagyon szerelmes beléd. Amit leírtál, hogy hogyan viselkedik veled - ez számomra félremagyarázhatatlan: szerelmes, de egyúttal bátortalan (vagy a barátodnak nem akar konkurálni).

Viszont, ha van barátod (és mellette akarsz maradni), akkor ne engedd, hogy a hajadat borzolgassa, igazítsa. A tánc szünetében vedd ki a kezed az övéből stb., mert ha ezeket tűröd, ezt ő jogosan beleegyezésnek veszi.

Ne utasítsd el a hajborzolást, simogatást durván, de egy mozdulatod után mondhatod, hogy "Ne vackolj!"

Amit ajánlok: válassz a két fiú közül, mert mindkettőbe szerelmes leszel és még nagyobb lesz a problémád.

2020. dec. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3as: köszönöm a biztatást, ez azért némileg bátorít, viszont a barátomat nem úgy értettem, hogy a pasim, hanem tényleg szimplán csak barátok vagyunk, vele ezt a szerelmi kört már lefutottuk😅(az inkább csak fellángolás volt, nem szerelem) és ezt a táncpartneremnek is többször egyértelműen a tudtára adtam, hogy szingli vagyok👍

Meg amúgy egy extrovertált fiúról van szó, csak azt nem értem, hogy hogy lehet itt extrovertált a lányoknál viszont félénk?! 🤔🤔🙈

2020. dec. 28. 13:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha barátod már tkp. már az exed (jól értelmezem?) és a táncpartnered pedig tetszik, akkor adj valami bíztató jeleket feléje, mert introvertált a lányok felé. Simítsd meg Te is a buksiját, az arcát, a felső karját könyökig, tedd a tenyered a kézfejére (Jé, de hideg a kezed! Megmelegítem... (és fogjad a kezét a két tenyeredbe, aztán "melegítsd meg a másik kezét is, de ne engedd el). Biztosan veszi a lapot...
2020. dec. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak nekem lenne ilyen ismerősöm 😍

Tényleg nem tudhatjuk,milyen szándékai vannak...de ezen csak a beszélgetés segíthet. Élőben.

2020. dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nő és férfi között nincs barátság, egy ponton a hormonok utat törnek és jönnek a problémák. Max akkor működik ha nagyon gyerekek vagytok értsd 10 éves kor kb vagy az alatt!
2021. jan. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!