Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tartom fair-nek. Miért...

Nem tartom fair-nek. Miért futok bele legtöbbször ilyen helyzetbe?

Figyelt kérdés
Sokszor van az,hogy mikor beszélgetek emberekkel,akiket akár havernak is tartok, beszélek magamról, kérdeznek rólam, kíváncsiskodnak is sokszor, én pedig őszintén válaszolok, míg róluk sokszor kiderül, hogy egy csomó mindent el sem mondanak magukról. Mindig ismerősöktől tudok meg olyan dolgokat amiket ezek az emberek mindenki másnak elmondanak illetve beszélnek róla, csak nekem nem,holott én beavatom őket a bizalmamba. Nem tartom ezt korrektnek. Nem kötelező természetesen mindent elmondani nekem,de ha én egyszer megosztok velük magamról dolgokat, akkor nem értem,hogy miért kell előlem elhallgatniuk a saját történeteiket. Így hogy nyíljak meg legközelebb? Illetve minek? Úgy érzem hülyének néznek. Engem kikérdeznek ők pedig ha magukról kell beszélni csak hallgatnak és mindenki mással előbb megbeszélik. Miért van ez?
2021. máj. 7. 17:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy te beszélsz inkább túl sokat magadról? Én sem szívesen osztok meg valakivel infókat magamról, aki előtte órákat zengett a saját dolgairól, egyszerűen leszívnak az ilyen emberek.
2021. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem. Mindig kérdeznek, és így beszélek. Nem magamtól kezdem ontani a szavakat
2021. máj. 7. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Én általában akkor vagyok ilyen, ha úgy érzem a másik nem kíváncsi rám, ha belekezdek is valamibe azonnal visszacsatol a saját élményeire, történeteire. Ilyenkor inkább csak kérdezek, érdeklődöm és a saját kis dolgaimat inkább nem erőltetem.
2021. máj. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én meg pont fordítva tapasztalom ezt.

érdeklődök, mire jön a teljes élettörténet és nem kérdeznek vissza.

az ilyen emberek mennek a fiókba a haszonállatok közé.


mondjuk az is igaz, hogy nincsen bennem feltétlen közlési kényszer.

csak alapvető illem szerintem, hogy egy beszélgetés közben kifejezze a másik fél is az érdeklődését.

nem pedig el kezd beszélni magáról aminek nincsen vége.

buta és eq szegény emberek ezek.

2021. máj. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!