Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akiknek nagyon előnyös külsőve...

Akiknek nagyon előnyös külsővel rendelkeznek, azok a legtöbbször élnek is az ez általi lehetőségekkel?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy a jóképű emberek nagyobb része az arcát befektetésnek tekinti és abból él (pl. reklámoz valami világmárkát). Tehát nem csak az ismerkedés, párkapcsolat terén gondolom, hogy általában kiaknázzák az emberek az előnyös megjelenés adta helyzetüket?
2020. dec. 5. 20:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Javítás, természetesen "akik" előnyös külsővel rendelkeznek lenne a kérdés.
2020. dec. 5. 20:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudatosan használják, így születtek hogy megvannak az előnyei. Amik számtalanok
2020. dec. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem kár ezt lekorlátozni csak a külsőre.

mert ott van még a keret is.

mert egy intelligens,de nagyon erős és kemény keret előtt meghajol az akarat.

ezt elképzelni úgy kell,hogy adott egy jó megjelenésű mosolygós ember,akivel ha érdek ellentéted van,vagy el akar érni valamit,akkor 5-6 perc beszélgetés után be fogod látni,hogy te is azt akarod amit ő és meghajolsz az akarata előtt.

mindezt úgy,hogy nem fenyegetett,vagy félemlített meg nyíltan.

2020. dec. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyilván embere válogatja, de szerintem ha sokáig azt tapasztalják hogy csak kinézettel megkaphatnak dolgokat, előbb utóbb ezt ki is fogják használni.
2020. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha elég okos, akkor él vele.
2020. dec. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem itt van egy hatalmas félreértés. A kérdés a modellkedésre irányul de a modellkedés nemcsak abból, hogy jól kell kinézni és már elég sok laikus is tudja, hogy nem feltétlenül "hagyományosan" szép embereket keresnek. Hozzáteszem ma már a technológia is megvan ahhoz, hogy egy csúnya emberből olyat varázsoljanak amilyet szeretnének.


A másik dolog pedig hogy a modell szakma kihasználásra épül ezért a személyiség is tényező itt. Mindenképp ostobának kell lennie ahhoz, hogy ott szóba álljanak vele esetleg még kicsapongónak is.


Esetleg még vannak olyan szakmák mint a stewardess, banki ügyintéző, ingatlanügynök stb itt megint fontos tényező a személyiség még pedig hogy olyan legyen aki rátukmál dolgokat emberekre illetve legyen társasági ember.



De van egy ahol tényleg nem fontos a személyiség az pedig a prostitúció. (A sok kimagasló külsejű embert akit ismertem életemben, elég sok közülük az volt.)


Személyes véleményem szerint nagyon szomorú ha valaki ennyire a külsejéhez köti a saját értékét, mert ott belül aztán tényleg nincs semmi. Másrészt a szépség múlandó és előbb vagy utóbb úgyis el kéne kezdeni dolgozni ha addig csak kirakatbábuskodásból élt.

2020. dec. 7. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!