Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Le szoktatok állni vitatkozni...

Le szoktatok állni vitatkozni politikai témájú posztok alatt Facebook-on ? Mi a véleményetek azokról, akik igen?

Figyelt kérdés

Nekem az tűnt fel, hogy csakis a szánalmas, átlagon aluli rétegből látok kommentelőket


Nem zavarja őket, hogy az összes ismerősük látja, hogy mit és hová fröcsögnek?



2021. máj. 7. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem,telkesen felesleges. Általában a másik fél úgysem érti meg az érveimet és elkezdni,hogy "Fidióta,birkaa🐑" vagy azt hogy "Mocskos libsi"
2021. máj. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Leírom a saját véleményem, és tiszteletben tartom a másokét.
2021. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Az a véleményem, hogy full értelmetlen az összes vita ott, mert semmi nem fog kikerekedni belőle.
2021. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 meszike91 ***** válasza:
67%
Nem, értelmetlen.Ott a legalja gyülekezik mocskolódni, úgyse hallgatnak érvekre.
2021. máj. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem állok le vitatkozni, mert nem ér meg nekem annyit, hogy felidegesítsem magam, és egyetértek azzal, hogy bármit érvelek, ha valaki más állásponton van, úgysem fog soha egyetérteni velem. Plusz nem akarom én ráerőszakolni másra a véleményem/nézőpontom.
2021. máj. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt vettem észre, hogy leginkább azok az emberek kommentelgetnek meg vitatkoznak az ilyen poszttok alatt, akiket nem áldott meg az élet túl sok intelligenciával. Párttól függetlenül.
2021. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nagyon figyelek, hogy mihez "adom a nevem". Semmit nem posztolok sehova. Viszont gyakran keresek szándékosan politikai témájú posztokat, csak azért, hogy olvassam a kommenteket és nevessek rajta. (Amúgy maga a politika nem foglalkoztat, nem is olvasom el a cikket, csak a címet és a kommenteket)

Ide gyakorira is ilyesmi indíttatásból jöttem.

2021. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak egyszer volt hogy elszakadt a cerna. Ismeros ordenare fake news posztja ala kulturaltan irtam, es dolt a szar a kommentekbol. Ekkor toroltem az ismeroseim kozul, ami tenyleg jol jott.
2021. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!