Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudják elfogadni...

Miért nem tudják elfogadni egymás véleményét az emberek a közösségi médiában?

Figyelt kérdés

Egészen konkrétan a facebookra gondolok. Ezen belül is a komment szekcióra az egyes posztok alatt.

A politikai posztok alatt már már természetes, hogy megy a gyűlölet és a fröcsögés. Hogy egy ember leírja a véleményét és egy csomó válaszkomment érkezik, ,,szebbnél-szebb" stílusban.


Ma például megjelent egy cikk, hogy idén elmarad az összes nagy nyári fesztivál. Valaki leírta, hogy Hála Istennek, végre valaki kitolt ezzel az ostoba csürhével. Konkrétan a fiatalokra gondolt, akiknek a bulizásból áll az élet. Mint később leírta... Erre jött egy válaszkomment, amiben egy pasas lebu*zizta a srácot. Miért nem lehet elfogadni egy ember véleményét?


Ráadásul amit még tapasztalok és teljesen ki vagyok tőle, hogy vannak ezek az álláshirdető csoportok, ahol most rengetegen keresnek vagy kínálnak munkát a jelenlegi helyzetben is, és érkeznek rá a reakciók, röhögő hangulatjel vagy dühös hangulatjel. Miért kell ez?


Mi ez az utálkozás ebben az országban? Miért kell ennyire tipikusan magyarnak lenni?


Normális válaszokat kérek.



2020. ápr. 30. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Más országokban is ez megy szerintem, csak mi a miénket ismerjük. Sajnos ilyen világot élünk, undorító, felszínes világot.
2020. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ráadásul mi ez már, hogy valakit ismeretlenül homszexuálisnak titulál. Ráadásul a világon mindenhol elfogadott dolog a másság, ebben az országban viszont az emberek agyi szintje nem engedi meg, hogy felfogják mi az hogy elfogadás.
2020. ápr. 30. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Van az a mondás, hogy a megértés hozzásegít az elfogadáshoz, az elfogadás pedig a gyógyulás feltétele. Sok embernél itt kezdődik a baj, mert már a megértéssel gondban vannak. Nem értik a dolgok mibenlétét. Akkor pláne hogyan tudnák elfogadni?
2020. ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én emiatt nem olvasom a kommenteket. Engem mindig felhergel és rosszul esik. :(
2020. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!