Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed arról, hogy a...

Mi a véleményed arról, hogy a facebookon sok ember barátságos, udvarias, kedves, a gyakorin pedig egyesek szinte direkt veszekednek, provokálnak, ledorongolják,kioktatják, lehülyézik(büntetelnül) a másikat ?

Figyelt kérdés
Felnőtt és a felnőttkor küszöbén álló emberekról beszélünk. A legrosszabb,amikor a kérdéshez hozzá sem tud szólni, de nagymellénnyel elkezd vitatkozni,egy kiemelt szón, félmondaton lovagolni, eszébe sem jut visszakérdezni udvariasan, mielőtt nekiugrik valakinek (lehet, hogy csak félreért valamit, de nem érdekli). Műveltséget igénylő topikokban néha nagyitóval kell keresnem, hogy ki válaszol a kérdésre és kinek a válasza érdemleges a témában.
2020. szept. 6. 11:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Tekints ezt az oldalt egy kocsmnának! A különbség csak annyi, hogy itt sok gyerek van, egy kocsmában viszont csak felnőttek vannak. Ha kulturáltabb közegre vágysz, másik oldalt javaslok.
2020. szept. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Van benne valami :)
2020. szept. 6. 11:05
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom fel tűnt-e Neked h. ez egy anonim oldal?
2020. szept. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem lenne igy, ha itt is minden fiokhoz tarsulna név és fénykép
2020. szept. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Egyébként Facebookon sem mindenki kedves meg édes és hasonlók. Ott is nagyon sok a provokatív ember és ott is mennek a be szólógatások...Nem egy olyan csoport van ahol szinte napi rendszereséggel megy a másik anyjának szidása és az ehhez hasonló finomságok. Az sem egy kifejezetten kifinomult oldal..
2020. szept. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ok. De mondjuk ha valaki nme tud érdemben válaszolni egy történelmi, kultúrális kérdésre, miért ir ,miért köti az ebet a karóhoz ? Ettől úgy érzi, hogy intelligensebb, tájékozottabb, kompenzálja, ha mondjuk korábban bukdácsolt az iskolában és tróger munkahelye van, ahol nem becsülik meg ? (Szerintem egyébként egy anonim oldalon nem lehet ilyen dolgokat kompenzálni, csak pillanatokra.) Másik : rendszeres válasz itt, hogy ha nem értesz egyet valakivel, annak megmondod, hogy nem érti a kérdést.


Félreértés ne essék, én simán a sarkamra állok itt,ha nem tartom fairnek a beszélgetést, de tudatos provokáció nincs bennem.

2020. szept. 6. 11:19
 7/17 A kérdező kommentje:
És mi az ártalmasabb, a túlkapások az anonimitás fekete lyukában vagy a facebook-os talmi kedveskedés ?
2020. szept. 6. 11:26
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Én vezető vagyok, sosem bukdácsoltam, jó munkahelyem van, egyetemre jártam, népszerű voltam, tökéletes gyerekkorom volt, mégis kötöm az ebet a karóhoz, mert nsm birom az arrogáns stílust vagy az okoskodást, de mivel olyan szakmám van, amihez az emberek 99%-a nem ért, csak a wikipédiából vagy a médiából, ezért teljesen fals tudásuk vany amit hangoztatnak is, ezért ők ha leirom a véleményem, engem tartanak ostobának és arrogánsnak, miközben ők azok
2020. szept. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy nálad ez a helyzet, de általában azt látom, hogy a válasznak semmi köze a kérdéshez, tartalmatlan, egyértelműen felesleges karakternyomogatás volt és mégis hatszor leirja az illető, mintha a kommentek számának növekedésével nőne a kommentjei igazságtartalma.Én épp azért jönnék ide sokszor, hogy infót kapjak egy kultúrális , történelmi, társadalmi kérdésre, de nem érkezik rá válasz, csak mellébeszélések.
2020. szept. 6. 11:31
 10/17 anonim ***** válasza:
Én ide két okból jövök:segíteni + vitatkozni.
2020. szept. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!