Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért történik ez a párommal?H...

Miért történik ez a párommal?Ha megborotválkozik más lesz.

Figyelt kérdés
Ha megborotválkozik arrogáns lesz és agresszív, olyankor rettegek tőle még a hangja is megváltozik és kötekedik.Ez egy átok lehet?Nem bemesélem ez tényleg így van.Nagyon gonosz ojankor és pofátlan is nem bírok vele azon gondolkodtam hogy elhagyom .Mit tegyek?
2021. máj. 7. 20:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

És önként borotválkozik meg, vagy külső elvárásra munkahelye részéről, vagy a Te részedről?


Csak amiatt kérdem, mert némileg magamra ismerek a sztoriban. Arcszőrzet nélkül nagyon csupasznak, védtelennek, férfiatlannak érzem magamat, és ez a tudat rettentően frusztrálni tud, amitől pedig megváltozik a viselkedésem, annyira, hogy én magam is észreveszem magamon. Ingerlékennyé, depresszióssá, önbizalom hiányossá válok. Aztán pár nap múlva, ahogy elkezd visszanőni a szőr, a lelkiállapotom is stabilizálódik, és helyrebillenek.


Csak nálam annyi a különbség, hogy én fazonra nyírt szakállat hordok, amit sohasem borotválok le alapállapotban, viszont olykor megesik, hogy véletlenül elrontom igazításkor, és kénytelen vagyok rövidebbre vágni, vagy leborotválni.

2021. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
75%

Egy férfinak nagyon erősen az önképe részévé tud válni az arcszőrzete, kb. olyan szinten, mint egy nőnek a mellei.

Én férfiként előbb válnék meg az elsődleges nemi jellegemtől, mint a másodlagostól, ha választanom kéne, annyira fontos, és az önképem része.

2021. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs.
2021. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy idegállapotba kerül,hogy hosszú ideig tart,amíg megborotválja magát, és még meg is vágja magát közben, akkor bosszankodik, amúgy lehet még nárcisztikus is, hogy tényleg imádja, ahogy kinéz borotválkozva. És amúgy olyankor lehet, hogy pl "jobbnak" is érzi magát nálad; hogy te nem érsz föl az ő gyönyörűségi szintjéhez, ő tenálad jobbat érdemel

(és lehet hogy haraxik olyankor, hogy csak te vagy neki, tehát magára a helyzetre,hogy "jobb csajt is megkaphatna ő, olyan gyönyörű)

2021. máj. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, az is hogy kellemetlenül érzi magát megborotválva, feszélyezi, így feszültebb és agresszívabb. viszont lehet megvan követelve a borotvált arc. (mondjuk neked kedveskedik vele, csak neki kellemetlen)

Én a hajammal vagyok így, ha letolom 9mm-el a sörényem (tiniként 20-30cm ma 12cm), irritál hogy nincs úgyhogy belőttem a két hossz közé. oldalt ~9mm felül ~9cm.

nála is lehet hogy 2 véglet közt ingázik, lőjétek be a 2 közti ideált azt a gond is emúlik...

bár ez is csak tünet kezelés lenne.

2021. máj. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
ez valami fordított sámson történet lesz delila:)
2021. máj. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszi, hogy jól néz ki utána.
2021. máj. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Rosszul hiszitek,inkább mondom neki hogy ne vágja le mert úgy csinosabb de azt mondja a munkahely miatt.
2021. jún. 17. 04:31
 19/20 anonim ***** válasza:

Akkor kompenzációként a haját növessze meg hosszúra; ha a szakállhiánytól ideges lesz.

Amúgy remélem, akkor átbeszélted ezt vele, és akkor kiderült, elmondta, hogy mi zavarja pontosan a szakálnélküliségben.

2021. jún. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul hisszük...a te parod... mégis mit vársz, akkor egy anonim oldalon, milyen válaszok jöjjenek?
2021. jún. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!