Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjúra kötelező...

Állásinterjúra kötelező megborotválkozni?

Figyelt kérdés

''semmi sem kötelező, max nem vesznek fel''

ez oké :D

de tegyük fel, nem akarok megborotválkozni, mert szeretem a szakállam, legalább ennyit.., ez lehet szempont a munkáltató számára, hogy elutasítson, mármint, hogy nem borotválkozok meg?


2016. febr. 14. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Most a legnagyobb kérdés az, hogy hogy mutatsz szakállal. Mehetsz szakállal is, ha az ápolt és igényesen kialakított, és nem igénytelenséget mutat.


Na meg munkakörtől is függ, nem mindegy hogy menő szálloda recepciósa vagy, ahol kell az igényes megjelenés, vagy gyárban gépkezelő, ahol mindegy hogy nézel ki. Ha meg olyan a tudásod ami nekik kell akkor megint háttérbe szorul a külső.

2016. febr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy rendezett, tiszta külsőd legyen, kellemes benyomást kelts. A borosta van akinek bejön, van aki kizáró oknak tartja /persze nem mondják meg, hogy ezért nem hívnak vissza/, ez szerintem az interjúztatótól függ. Ha szeretnéd a munkát, szerintem annyit megér, hogy borostásan nem mesz interjúra. A gondozott szakáll más. Ezen felül szerintem az is számít, hogy milyen munkára jelentkezel, nincs-e valami egészségügyi- vagy más szabálya a haj- illetve szakállviseletnek.
2016. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ hova mész ha wc pucolónak jelentkezel nem kell, ha pénzügyi elemzőnek akkor nem árt.
2016. febr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szakáll vagy borosta?

Egy ápolt szakáll nem gond. A három napos borostát annyira nem díjazzák.

2016. febr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem borotválkozz meg.

Én holnap megyek interjúra és úgy döntöttem, hogy megborotválkozok.Tégy te is így.


28/B

2016. febr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert mi a baj a szakállal? Nyilván nem hajléktalannak nézel ki.


Amúgy meg, ha megborotválkozol és rosszul érzed magad a bőrödben, akkor szarabbul fog sikerülni az inzerjúd.

2016. febr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez függ attól is, hogy milyen a végzettséged és mennyire könnyű a pozícióra embert találni.


Én például pólóban, farmerban, borostásan mentem állásinterjúra, ahol igazából csak beszélgettünk egyet és simán felvettek. Marhára nem érdekelte őket, hogy hogyan nézek ki. Inkább örültek annak, hogy végre találtak embert az állásra.

2016. febr. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

Ha nő vagy, gond lehet a szakáll.

Kivéve, ha a médiában szeretnél dolgozni

2016. ápr. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha szakáll nélkül popsiarcú vagy, mint én ... hát magamat zavarna.


Múltkor egy tanfolyamon beszélgetett 3 öregasszony, és teljesen rosszul voltak a 3 napos szakálltól, hogy az milyen probléma.

2016. ápr. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!