Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak! Mennyire frusztrál...

Férfiak! Mennyire frusztrál titeket, ha érzitek, hogy oda nem illő helyen és időben spontán merevedésetek lesz? Zavarba jöttök ilyenkor, szoktátok lopva ellenőrizni, hogy nem túl látványos-e?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ.

Ha csak szimplán az utcán vagyok nem izgat.

Ha egy közössége akiket ismerek akkor már zavaró.

Ha egy nővel vagyok még jobban zavar,ilyenkor ha pl ülök addig nem állok fel még odalent nem nyugodtak le.

2021. máj. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem állsz fel addig, míg felállsz :D
2021. máj. 8. 00:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondod. 😁
2021. máj. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kifejezetten zavarba, de kellemetlen. Nem szeretek a munkahelyemen térdig érő f@sszal járkálni. Egy akaratlan merevedés óta rendszeresen pletykálták az öltözőben, hogy mekkora, úgyhogy számomra alantasabb közegekben ez tiszteletet szült. Mint az állatok... :D
2021. máj. 8. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Nem izgat. Sőt egy homokos munkatársam adott 1 jó tippet uszodába ahol fecskében vagyok. A wc ben felállítom félkeményre, a tövére pedig hajgumit teszek, hogy benne maradjon a vér és akkor jövök megyek.


Am most leírva tényleg van 1 szitu amikor kellemetlen tud lenni.

Amikor a gyerek úgy ébreszt, hogy mondjuk rám ugrik, ébredés után meg ugye áll mint a gép.

Hát? Ilyenkor apu gyorsan hasra fordul és akkor ugrálhat a hátamon, amíg el nem múlik :)

2021. máj. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem jövök zavarba. Ott ahol épp merevedése van, rögtön kiverem.
2021. máj. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
6, strandon is?
2021. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!