Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka, hogy egyre több,...

Mi az oka, hogy egyre több, sokáig szűz férfi van?

Figyelt kérdés
Egyre később lesz az első alkalmuk
2021. máj. 8. 15:02
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
14%
A Nők a hibásak. Ha nem lennének ilyen problémásak, anyagiasak, körülményesek, akkor nem lenne ennyi férfi ilyen sokáig szűz.
2021. máj. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
75%
Csak gyk-n sír folyamat 1-2. Amúgy meg maguknak köszönhetik. Jöhet a lepontozás.
2021. máj. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
86%

Pár hete meg azon sírt itt valaki, hogy a mostani fiatalok túl korán kezdik a szexet...


Most akkor hogy van ez?

2021. máj. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
84%

Ez valami kutatásnak az eredménye, vagy saját "megfigyelés"?


Egyébként a férfiszüzesség összefügghet elhatározással (fogadalom) vagy önbizalomhiánnyal is, ha nincs objektív akadálya (súlyos testi vagy személyiségtorzulás).

2021. máj. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
92%
A mai társadalom nem díjazza az olyan viselkedést amely vonzalmat kelthetne a nőkben, a fiatal férfiak pedig így nem látnak példát arra hogy mitől lesz vonzó valaki.
2021. máj. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
27%

Lehet jonni azzal,hogy a pasi a hibas,de szerintem nem igazan.

A legtobb no tenyleg nagyon anyagias,felszines es meg sorolhatnam. Egesz eletemben ugyanaz a normalis srac voltam,megis akkor lettem nepszerubb a nok koreben,amikor elkezdtem magamra adni (edzes,jobb ruhak,2 hetente fodrasz,kocsi). Elotte akik szimpatikusak voltak mind rendre friendzoneba raktak,mig utana ok kerestek es “futottak” utanam. Az teny,hogy kulsoleg jobban nezek ki,mint akkor viszont a szemelyisegem ugyanaz a szereny,vicces,celtudatos maradt. Sosem voltam bekepzelt,nagyszaju,megjatszos..stb.

2021. máj. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
22%
Egyre nagyobb az elváras a hölgyek részéről a fiúk felé
2021. máj. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem is ez van az anyagiasság,felszínesség,0 lelki világ...a mostani társadalom legtöbb nője ilyen.


Én 19 évesen veszítettem el,de nem ilyen pénz,hírnév,f**z méret orientált nővel.

2021. máj. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
86%
Dejó, hogy ti ismeritek a "legtöbb nőt", hogy így tudjátok milyenek :D
2021. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
27%

Én ugyan nem vagyok szűz, de tény hogy nagyon nehéz ismerkedni. Az udvarlást például nyugodtan el lehet felejteni, bár nekem még azt mondták gyerekként, hogy úgy kell csinálni.

Ahányszor próbálkoztam vele, az lett a vége, hogy megtudtam a csaj már egy ideje kefél valakivel.

Vagy felvillantod amid van, vagy amiről azt mondod, hogy van és látod az eredményt, vagy jobb ha odébb állsz. Mondanom se kell egy ilyen kapcsolat kezdettől halálra van ítélve.

Még a véletlen megismerkedéssel volt a legnagyobb szerencsém, na de az jóformán tényleg csak szerencse.

2021. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!