Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka, hogy egyre több,...

Mi az oka, hogy egyre több, sokáig szűz férfi van?

Figyelt kérdés
Egyre később lesz az első alkalmuk
2021. máj. 8. 15:02
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
*26
2021. máj. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
72%
Túlságosan rá vagytok állva arra hogy családot szeretnétek. Ha van egy csaj, akivel jóban vagy és szexeltek, ahhoz nem kell nettó 500 ezres fizetés :)
2021. máj. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
20%

oh dehogynem :)


menj fel a tinderre es nezz szet milyen golddigerek vannak. Csinaltam egy profilt atlagos kepekkel,volt 1 het alatt 30 parom. Felraktam egy kepet a kocsimmal es csinaltam egy teljesnen uj accountot,azon az elso nap lett kb. 50 parom. :)

2021. máj. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
76%

"Csinaltam egy profilt atlagos kepekkel,volt 1 het alatt 30 parom."


És az szerinted mind valódi nő? 😆

2021. máj. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
24%
Gondolom nagyon erthetsz a tinderhez,igen.. mind valodi no volt. :) Az ember eszreveszi ki a fake..
2021. máj. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
0%
Végig olvasva a ki írásokat szidva van mind két nem, én azt mondon férfi és nő is hibás, de abban valóban igazat tudok adni hogy a nő előbb el veszti mind az azonos korú férfi, van egy régi volt osztály társam korombeli nem sokára 30 éves szűz de már úgy van vele hogy eddig nem jöt össze már nem is akarja, meg marad szűz, pszichológiai szemmel nem is látom hogy lány kéne neki.
2021. júl. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!