Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka, hogy egyre több,...

Mi az oka, hogy egyre több, sokáig szűz férfi van?

Figyelt kérdés
Egyre később lesz az első alkalmuk
2021. máj. 8. 15:02
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
93%
Sok férfi manapság már nem tartja annyira fontosnak a szexet, és a családalapítást. Mást helyeznek előtérbe. Munkahely, karrier, számítógép :D
2021. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
79%

Mindenki kockul, valljuk be. Egész nap ott tolják a gép előtt.

"Mer mi mást lehet csinálni."

2021. máj. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
74%

Most direkt kiszámoltam neked:

4 x pár óra ismerkedés és 9 nap után veszítettem el a szűzességem (20 évesen), úgy hogy tudtam, hogy a pasi idősebb nálam annyival, hogy ne legyen abból hosszútávú kapcsolat, 2-szer elvált már, és van egy gyereke.


Szóval azért csak nem lehet olyan nehéz találni egy csajt.

Csak éppen a legtöbb pasi vagy betoji ismerkedni, vagy már az elején elcseszi az egészet. (Az első "kapcsolatom" pl már az első nap véget ért, mert a srác megígérte hogy suli után, míg jön a buszunk, beülünk valahova, de rólam megfeletkezve mégis hazakísérte az egyik osztálytársamat. Amúgy aztán kisült, hogy az évfolyamból kb 5 lánynak udvarolt egyszerre... Egyikkel se jött végül össze, pedig ha normális legyen, én nyitott lettem volna rá.)

2021. máj. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
24%

21. századi generációs probléma. Az elvárások az egekben az embereknél (mind a nőknél, mind a férfiaknál), de a másik nem összes tagja ezeket nem képes megvalósítani. Ha kövér vagy, kuka vagy. Ha alacsony férfi, akkor azért. Sorolhatnám millió évig. Azt se felejtsük el, hogy rosszul tanítják meg az embert szocializálódni, otthon már nem módi ennek a tanítása, sőt tabu a párkapcsolat, az iskolában meg minimálisan adnak csak át bármit is, ezért fiatalok milliói a számítógép elé kényszerülnek, bezárkózva, várva a csodára magukban, ami nem jön el. Incelek nevelkednek belőlük, akiknek soha senkijük nem lesz, ezért is nevezik ezt a generációt incel generációnak.

Én is incel vagyok, 21 éves. Extra kövér voltam mindig is és burokban neveltek szüleim. Gyerekkoromban 12 év nonstop iskolai terrort kaptam, ezért mégha akartam is volna szocializálódni, se az iskolai környezetem nem engedte (sőt, retorziót kaptam érte), se szüleim. Ahogy 18 évesen kijöttem a suliból, azt se tudtam hogy mi van egy lány lábai között (magamhoz nyúlni sem mertem, mert féltem már mindentől is), azt se tudtam, hogy hogyan kell elkezdeni egy beszélgetést valakivel (hiszen mindig is védekeznem kellett, beleolvadjak a környezetembe, hogy a bully ne találjon meg aznap és ne verjen el/ne törje össze a cuccaim/ne szégyenítsen meg). Természetesen megtalált és megkaptam az aznapi lélekölést, tehát védekezési mechanikám is hibás. Közben mások már 15-16 éves koruk óta nyomják az ipart. Úgy levoltam maradva már akkor is, mint a borravaló, a lelki egészségem már rég nem létezett, testi egészségem is nem létező dolog. Na most, meglepő hogy én miért vagyok szúz? Hány ugyanilyen srác lehet rajtam kívül, aki kevesebbtől összeesik teljesen és bebújik a gép elé, mert ott nem bántják, ha levegőt vesz.

2021. máj. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
#17, nem, nem hazudtam, mi értelme lenne? Előbb utóbb kisül úgyis
2021. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
22%
#17 Attól, hogy lányként könnyű elveszteni a szüzességed, még a srácoknak közel sem lesz olyan könnyű.
2021. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
0%
23asnak ment volna.
2021. máj. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
A nők többsége nem a szűzességét akarja elveszíteni, hanem hosszú távú kapcsolatot keres, az összejárogatás meg az együttélés pedig nem ugyanaz. Lehet valaki nekem külsőre szimpatikus, értelmes, kedves, lehetünk barátok, de ha dohányzik, nem kezdek vele párkapcsolatot, mert én undorodom a bagószagtól, én nem dohányzom.
2021. máj. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
16%
Nincs értelme ma Mo.n a párkapcsolatoknak.
2021. máj. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

#23


Úgy látom nem érted. Arra próbáltam rávilágítani hogy ha valakinek sikerült ágyba vinnie egy lányt 9 nap után, ennyi negatív tényező ellenére (korkünönbség, szűz voltam, egyebek), akkor azért nem lehet olyan nehéz felszedni egy csajt. Én is szívesebben vesztettem vona el egy 30 alattival, akivel párkapcsolatban is lettem volna egy (viszonylag rövid) szexkapcsolat helyett, de más sose érdeklődött még utánnam ilyen téren, és ha már adott volt az alkalom, kihasználtam.


Amúgy kb 10.-11.-ben én "udvaroltam" egy fiúnak (mert ő tényleg tetszett annyira, hogy megérje ez nekem), viszont ő nem volt benne a kapcsolatban.


Nekünk nőknek nem létszükséglet az, hogy minél többet szexeljünk, vagy csak egyszerűen ne legyünk szűzek XY kor felett. Ez a férfiak agyréme. Szóval ha változtatni akartok ezen, akkor nektek kell tenni valamit.

Én pl min 25 éves koromig semmiképp se akarok családot alapítani. Szóval ha 25 évesen állnék neki pasizni, szerintem az még bőven jó lenne. Addig viszont még van pár évem, amíg bár én nem keresek aktívan partnert, de ha valaki normálisan érdeklődik irántam, akkor nyitott vagyok rá.


A probléma viszont pont itt van. Nem hiába nem volt még mindig egy rendes párkapcsolatom se. A férfiak egész egyszerűen nem próbálkoznak. Pedig ez az egész elvileg nekük lenne fontos. Nekem mindegy, hogy míg elkezdenék a családalapításon és ahhoz a párválasztáson gondolkodni van-e pasim. Ha van jó, ha nincs az is jó. A férfiaknak ez elvileg nem mindegy, mert nagy részük itt sír, hogy nincs csajuk, stb, mégse tesznek ez ellen semmit.

2021. máj. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!