Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tönkre mentem anyagilag. Mit...

Tönkre mentem anyagilag. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A vírus miatt hónapok óta nincs munkám és nem tudtam szerezni. Erre rájött még a szüleim betegsége is. A hó végén szerencsére újra lesz munkahelyem, de nem tudom hogy húzzam ki fizetésig 38 ezer forinttal :(

2021. máj. 9. 02:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
75%

A helyi családseítőt is érdemes felkeresni, esetleg tudnak adni tartós élelmiszert, rend.tel.támogatást, stb.-t.

A Fikusz kivértezik a zembereket, csak annyit tesz.

2021. máj. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
75%
Ha van autód próbáld meg elpasszolni, nagyon úgy tűnik, hogy egyébként sem tudod fenntartani!
2021. máj. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
83%
#7: sokszor semmit, nyilván, felesleges a könyvtáros után a virágkötő OKJ-t megcsinálni (van ilyen ismerősöm, a haszontalanabbnál haszontalanabb okj-kat tolja egymás után miközben potyogtatja a kis csokbabákat). Azt hittem nem kell leírni, de akkor: Értelemszerűen olyan, piacképes OKJ képzésre gondoltam, amivel el lehet helyezkedni és van benne potenciál
2021. máj. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó,tudnál ilyet javasolni,engem is érdekelne?
2021. máj. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

#14: Mihez értesz, mihez van affinitásod?

Kb minden jöhet ami építőipar, logisztika, de akár mondhatnám az állatokkal kapcsolatos dolgokat, állatorvosi asszisztens, kutyakozmetikus, IT-ban annyira nem vagyok otthon, lehet, hogy az IT képzések egy része is jó indulásnak.


#13

2021. máj. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Bérügyintéző (vagy hasonló) képzésben gondolkodom, fizetés terén vannak aggályaim.

IT-hoz volt szerencsém,sajnos tényleg szó szerint semmit nem érnek.

2021. máj. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Senior Séf ***** válasza:
75%
38ezer? Krőzus vagy, bazki! Nekünk kettőnknek nem egészen 10 ezrünk van, és abból még takarmány is kell venni a pipiknek. Hetek óta vadnövényeket eszünk.
2021. máj. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. máj. 9. 14:33
 19/27 anonim ***** válasza:

Volt ami segített?

Vagy csak elpazaroltad az időd amíg itt voltál?

2021. máj. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Most kb a krumplit krumplival meg társai. Sajnos ismerős a helyzet :/ hány főre kell a kaja?
2021. máj. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!