Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tönkre mentem anyagilag. Mit...

Tönkre mentem anyagilag. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
A vírus miatt hónapok óta nincs munkám és nem tudtam szerezni. Erre rájött még a szüleim betegsége is. A hó végén szerencsére újra lesz munkahelyem, de nem tudom hogy húzzam ki fizetésig 38 ezer forinttal :(

2021. máj. 9. 02:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kutyakozmetikus annyira jövedelmező volt a vírus alatt .. vidéken nálunk nem is fogadott senkit + vidéken el se tud egy ilyet indítani
2021. máj. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

19: nem pazaroltam az időmet, dehogy :)

20: a szüleimtől külön élek. nekem nincs senkim

2021. máj. 10. 01:10
 23/27 anonim ***** válasza:
Postásnak állítólag mindig van felvétel, nézz utána.
2021. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld én ma voltam egy vidéki városban újsághordónak jelentkezni ez a helyi ingyenes lap ( szuperinfó és társai) mondom jó lesz egy kis plusz pénzem.


Ahha 600 db újságra amit 15 utcába kellett volna elvinni minden házhoz adott volna 3 ezer forintot ez havi 2x tehát 6 ezer lett volna... Oké van akinek ez is több, mint a semmi,de na...

2021. máj. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
#21: Az, hogy falun a te általad ismert egyetlen kutyakozmetikus ki sem nyitott, az minden, csak nem reprezentatív minta...
2021. máj. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Tied se
2021. máj. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Nos,könnyű az észt osztani. A pénzt se adják olyan könnyen. Én voltam hasonló szituban, borzasztó, senkinek se kívánom! Két alkalmi munkát is találtam, ami azt hittem kihuz a sza*ból, erre mi lett? Először megloptak,mikor első munkanapomra indultam, tehát további adósság és mínuszok, másodszor nem fizettek ki! Szóval ez se olyan egyszerű.
2021. máj. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!