Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért isznak ilyen kevesen...

Miért isznak ilyen kevesen alkoholt?

Figyelt kérdés
Elfogadom ha valaki nem iszik. De szerintem buliban egy kis alkohol belefér :)
2021. máj. 9. 12:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pl azért, mert ha az én jellememet még alkohollal is felönteném, az már túl sok lenne.
2021. máj. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Remek, ha elfogadod, hogy más nem iszik akkor akár koncentrálhatsz is magadra és nem arra, hogy hányan mennyit piálnak.
2021. máj. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Hol isznak kevesen?Magyarország el vezető az alkoholizmusban!
2021. máj. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Már aki jár ilyen helyekre,értelmes ember fiatal nem jár ilyen semmire kellő (közösségekbe) !
2021. máj. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Magyarorszagon az alkohol nem a kulturalt fogyasztast jelenti, hanem az alkoholizmust vagy bebaszast hanyasban fetrengve. Ezert fekete-feher igen-nem a hozzaallas.
2021. máj. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Bulizni is lehet pia nélkül. Kipróbálhatnád egyszer legalább. :)
2021. máj. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%

Ha rám nézel és beszélsz velem, rólam se mondod meg, hogy van, mikor iszom.

Minden nap azért nem, mert akkor alkesszé válnék. Sok bajom van és rengetegszer érzem, hogy jó lenne erre valamit inni/szívni/csinálni, de sose teszem meg végül, mert nem akarok függővé válni (tudom, hogy függőkre jellemző vonásaim vannak, van is egy kényszerbetegségem, sajnos)

Bulikban: nem járok nagyon bulikba, ha igen, általában a szüleimmel, akik nyilván nem akarják, hogy a sárgafödlig igyam magam (kivéve egyszer, mikor nem akarták elfogadni, hogy én csak sört és tömény iszom és leitattak 3 féle borral és talán még pezsgővel is), úgyhogy csak fél liter sör, esetleg 2-3 feles az adagom 5-10 óra alatt.

Bepiálás: volt ez a leitatós sztori, egy osztálykiránduláson, mikor szédülős extrovertáltra ittam magam (de nem csináltam semmi durvát, nem hánytam, mindenre emlékszem) meg volt egy rohamivásom 2 hónapja, 5 deci vodka/2 óra, na az minden volt csak kulturált és szép nem...konkrétan már 3-3.5 után jött vissza, de fel akartam vágni, hogy "én bírom az alkoholt" aztán kiderült, hogy "hupsz mégse" (mondjuk nem tudom mi a francot gondoltam 18 éves, 60 kilós lányként, 0 önhatárismerettel🤷‍♀️).

Szóval én azért nem vagyok rendszeres bulizó és fogyasztó, mert nem tudom kontrollálni magam és mindig próbálnám elérni a toleranciám limitjét aztán ez a sok kísérlet végül valami súlyos függőséggé alakulna és nem hiszem, hogy Magyarországnak szüksége lenne még egy alkoholistára a másik 1-4 millió mellé😅

19/l

2021. máj. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Aki agresszív lesz tőle az ne igyon, de aki kicsit jobban érzi magát az mért ne ihatna? :) Legalábbis az ilyen enyhébb italokra gondolok, alacsony alkoholtartalommal.
2021. máj. 9. 13:40
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem szeretem a piát, nem ízlik, és még a refluxom is előjön tőle. Ezért nem iszom. :)

19\l

2021. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem iszok egyáltalán, mert utálom az ízét. A párom is ugyanígy van vele, úgyhogy gondolom sok hasonló ember van még rajtunk kívül.
2021. máj. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!