Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyennek látod az embereket,...

Milyennek látod az embereket, és milyennek magadat?

Figyelt kérdés
Az emberek nagyon sokfélék, tudom, hogy nem lehet általánosítani, így azt írd le, amilyennek a többséget, az átlagot tartod. Hogy milyen szerinted egy átlagos emberi természet. Természetesen lehet többfélét is mondani, többféle átlagtípust, hogy pontosabb legyen. Kíváncsi vagyok, ti hogy látjátok, a saját tapasztalatok alapján az embereket.

2021. máj. 9. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Többi ember: kib@szott könnyen ismerkednek, programjuk van, nagyjából jók a családi körülményeik, van karrierjük vagy legalább tudják mi az álommunkájuk, nem szoronganak, nem akarnak megfelelni másoknak.


Én meg nyilván az ellentettje mindennek.

2021. máj. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Előzőhöz hasonlóan én is úgy látom, hogy mások könnyebben ismerkednek, kiterjedt baráti körük van, akkor is ha nehéz természetűek, anyagilag valami rejtélyes módon nagyon jól állnak és sokmindent megengedhetnek maguknak. Gyakran határozottabbnak, lelkileg erősebbnek, flegmábbnak tűnnek mint én vagyok. Viszont nagyon sokszor számomra unalmas, felszínes témákról beszélgetnek, amiket képtelen vagyok örömmel végighallgatni, és erőt kell kifejtenem, hogy egy ilyen beszélgetésbe bekapcsolódjak.
2021. máj. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Én h*e vagyok. Az emberek rosszak, de nem jók.
2021. máj. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. máj. 9. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
A jorészük buta ostoba csöcselék. A nagyrészüket megfelelő propagandával 2 nap alatt megelehetne győzni arról, hogy menjen ki az utcára gyilkolászni, mint a holokauszt idején. Vagy üldözön boszorkányokat, vagy bárkit.
2021. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Többnyire buták, de közben kib@szott arrogánsak.

Van, aki csak nagyképű, de (legalább) nem buta.

Nagyon ritka a nem nagyképű, szerény ember.


Én szorongom köztük. Nem mondanám magam hű, de okosnak (sőt), de legalább nem nézek le senkit idiótaságok miatt. Nyilván a gyilkosokat vagy erőszaktevőket én is megvetem.

2021. jún. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
52%
sz@rral teli, mozgó kezeslábasoknak. mondjuk én csak egy galamb vok.
2021. jún. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nemnagyon érdekelnek, mintha egy burokba élnék a szerelmemmel, csak őt látom és magamat, a többiek meg valahogy nem érdekelnek. Aki hozzám szól, kedves vagyok vele, ha bunkóznak akkor én is. Minden rutinból jön, totál magamnak való vagyok, egy emberrel vagyok teljes szimbiózisban, ez pedig a férjem.


Majd ha lesznek gyerekeink, ők fognak még bekerülni a körömbe.


Magamat korábban egy kör közepén láttam, egy burokban, most pedig ketten osztozunk a burokban. A külvilág engem nem tud megtörni, nem is tudott soha, egyszerűen nem érdekel.

2021. júl. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!