Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok illetve mi a...

Mit gondoltok illetve mi a véleményetek egy magyar kamionsofőrről aki egy hónapban külföldön tevékenykedik, 2 hétig távol van majd 2 hétig otthon?

Figyelt kérdés

23 évesen ilyen a munkája.


Ha lehet részletesen fejtsétek ki.


Írjatok kort és nemet is, köszönöm,további szép napot.🙂



2021. máj. 10. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a véleményem, hogy örülnék ha a párom ilyen beosztásban kamionozna és nem 5 nap kint 2 nap itthon. Mert múlt pénteken is rásóztak még egy fuvart ami be se volt tervezve, ezért csak szombat este jutott haza Németországból. Hetek óta ez van és nem tudunk találkozni.


A két hét kint, két hét itthon szerintem jó!! Mert itthon is van ideje az embernek mindenre.

26N

2021. máj. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs velemenyem rola.

Ez a munkaja, ettol meg lehet szaralak vagy jo ember.

2021. máj. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen ez akár jó munka is lehet neki, ha élvezi.

Magáról az emberről nincs véleményem, ez önmagában kevés bármiféle álláspont kialakítására, pláne részletesen kifejtve.

2021. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit kell ezen kifejteni, ez a munkája, ennyi alapján nehéz véleményt formálni. Vannak olyan munkakörök amik alapján azonnal meglesz a véleményem az emberről (pl. ha MLMes kókler aki abból él, hogy átveri az embereket) de a kamionofőr szakma pont nem ide tartozik.
2021. máj. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy már kaptál erre választ. https://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ke..
2021. máj. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy részletesen fejtsük ki? Ennyire ne unatkozzál már.
2021. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5 Az nem én voltam,én 23 éves vagyok és 2 hét munka 2 hét pihenőben dolgozom,sosem dolgoznák 3 hetet az már nem emberhez méltó.

Tavaly például 2 hét munka 1 hét pihenővel dolgoztam.

2021. máj. 10. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!