Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a külföldön élő...

Miért ilyenek a külföldön élő magyar sofőrök?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy a szlovákiai magyar kamionsofőrök miért sunnyognak? Pár hónapja vagyok mégcsak kamionsofőr és számomra furcsa, hogy egymásközt magyarul beszélnek, de ha tudják, hogy magyar vagy és elsétálsz mellettük, akkor átváltanak egyből szlovákra. De nem csak rájuk igaz ez, hanem az erdélyiekre is és az összestöbbi külföldön élő magyarra is.

2018. júl. 15. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Szlovákok sosem szerették magyarokat és fordítva.

Ébredj fel: ez nem mese ország.

2018. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Ha leírnàm az őszinte gondolataimat,akkor sokan letàmadnànak.

Mert itt igazat írni tilos!

Így csak hazudni fogok,mert abból bajom nem lehet.


Az ottani emberek is pont úgy viselkednek mint az itthoni magyarok egy rèsze.

Miben lennènek màsok nàlunk?

Ott is itt is megvannak a rossz emberi tulajdonsàgok.


Megjegyzem,hogy bem tudok helyesen írni.

Ezt azok kedvèèrt írtam le,akik imàdnak a vàlaszt adók ès a kèrdezőkbe belekötni a helyesíràs miatt,mondvàn,hogy illik negtanulni helyesen írni,

mert ide sok önjelölt nyelvtan tanàr jàr kötekedni.

Így inkàbb megelőztem őket ès leírtam magamtól előre azt,amit írtak volna.

2018. júl. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 17 éve kamionozom és soha nem tapasztaltam ilyet. Van nem is egy határontúli kollégám, felvidéki, erdélyi is a mostani cégemnél is.
2018. júl. 16. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez Szlovákia, Svájcban élek, és tudod mit?


NEM szívesen beszélek magyarul és a magyarok nagyrészét meg tudnám fojtani egy kanál vízben.


Mert bunkók, odajön jpofizni a zöme, de közben mindenféle hátsó szándékkal (tudok-e munkát, vagy valamit, amivel B-s permitet kaphat).

És nem egy, nem kettő, inkább a zöm. Vagy szimplán paraszt, beszólogat, azt hiszi ő a valaki mert kinn él Svájcban és "van pénze" :D Vicc, mintha havi 5000 chf olyan sok lenne, ez átlagfizetés.

2018. júl. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, igen és ha szerzek neki munkát, nemegyszer fordult elő, hogy "jaa, ő nem gondolta ám komolyan", és nekem égett a fejem miatta.


De pl Velencében is ki szólt be paraszt módon egy tök semmi helyzetben? A magyar férfi, ki más?

2018. júl. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!