Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan ember, akinek,...

Van itt olyan ember, akinek, ha nincs gondja, csinál magának? (Aki folyton szenved)

Figyelt kérdés

Vannak emberek, akik folyton szenvednek, ha épp nincs semmitől, akkor is kitalál valamit. Nem tudom miért jó ez nekik. Milyen lehet így élni?

Ha ilyen vagy, vagy tudod az okát, akkor mondd el kérlek miért vagy ilyen.



2021. máj. 10. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért csinálom, mert ez így jó nekem, egyszerűen szorongok mindentől. Mindig van valami, ha éppen nem szorongok semmilyen rövidtávú eseménytől, akkor szorongok azon, ami 4 év múlva lesz, meg ilyenek.

Sajnáltatni magam viszont nem szoktam.

2021. máj. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm hetente megy 1 éve pcr tesztre, mert azt hiszi magáról hogy koronás. Persze már duplán be van oltva. A sok teszt miatt naponta vérzik az orra, de az orrvérzésre meg azt hiszi hogy veseelégtelensége van, az ambulanciát látogatja emiatt mostanában, a veséjének meg semmi baja. Persze naponta kiírja hogy ő most koronagyanús, senki ne menjen a közelébe, aztán megjön a negatív teszt, pár nap múlva megint kezdődik előről.
2021. máj. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, a párom. Mindent felfúj és problémát csinál belőle, miközben nincs semmi.
2021. máj. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom ilyen bár nem tudatos nála. Ha minden rendben van akkor valahogy egy idő után szerintem elkezdi azt unni, kell hogy történjen vele valami, aztán panaszkodik hogy neki semmi nem jön össze, és azt magának csinálta. Én látom ezt de nem merem neki mondani.
2021. máj. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
persze
2021. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok. Egyaltalan nem jo igy, de igy vannak a gyari beallitasaim. Igyekszem sajat magam seggberugni, rajtakapni, de tenyleg egy program bennem, amit szivesen atirnek, ha tudnam, hogyan.
2021. máj. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Persze, aki szorongó típus, és nem oldotta fel a saját gondjait, az elkezd agyalni mindenfélén, rémképeket gyártani magának.


Én ilyen voltam, nehéz belőle kikerülni, pláne szaksegítség nélkül, de sok önfejlesztéssel nem lehetetlen.

2021. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Jelen. Én önbüntetésben élem az életemet.
2021. máj. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy ismerősöm, aki folyton haragszik valakire :D
2021. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szorongással küzdök már sajnos jó ideje, és ez mára szinte az életem minden területére kihat. Általában a következő lépésen agyalok, de ilyen "mi lesz ha ez és az sül el rosszul?", vagy épp valami régi hüly3ségen rágódok.

Nem azért csinálom, mert ez olyan jó elfoglaltság vagy jó dolog.

Egyre jobban idegesít és érzem, hogy tényleg nem tesz nekem jót, szóval próbálok leszokni ezekről, bár nem épp egy egyszerű dolog, de muszáj lesz.

2021. máj. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!