Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Főként keresztény gondolkodású...

Főként keresztény gondolkodású emberek véleményére lennék kíváncsi. Van olyan életkor, amin túl már észszerűtlen ragaszkodni a szüzességhez, ha nem jött össze a házasság, és nem számít megvetendő erkölcstelenségnek a vágyak megélése?

Figyelt kérdés

2021. máj. 10. 20:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szia! Biztos, hogy nem szeretnél beszélgetni inkább? Vallásos vagyok, római katolikus, 25 éves nő, és hasonló gondolatok foglalkoztatnak. Nyilván nem tudom neked megmondani a frankót, de szerintem jó erről beszélgetni. Én megértem a dilemmád, ha van kedved írj akár privátba is nyugodtan. 😊
2021. máj. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
A félelem a legrosszabb tanácsadó. Ha imáidban nagyon erősen vágyakozol és hiszed, hogy megtalálod, akkor meg lesz, és büszke lehetsz majd kitartásodra. (de már most is le a kalappal előtted, a szüzesség nagyon nagy erény)
2021. máj. 13. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Sun976 válasza:

A kérdezőnek: nincs ennél nagyobb erény, főleg ma... már, ha valóban keresztényekként gondolkodunk! A biblia szerint a paráznaság halálos bűn, életkortól függetlenül. A négy minimum egyike, amiktől nekünk pogányokból megtérteknek, legalább tartózkodni kellene! Persze a keresztények ilyenkor télvíz idején, ész nélkül tömik magukba a véres hurkát is..


A 6-osnak: ki mondta azt, hogy már nem kell fejkendő? Kell az, ugyan úgy, mint ahogy a férfinak le kell vennie a fejfedőt, csak az előbbit a vadfeministák elírtották a nőkből, akiknek meg szólniuk kellene ez ellen, azok már rég nem mernek, mert megcsappanna a zsinagóga kasszája! Hozzá teszem, hogy vannak kevésbé "felvilágosult" helyek a világon, ahol ezt még tudják és gond nélkül alkalmazzák is a nők.


Egy szó, mint száz, különbséget kell tenni a kereszténység és egy valóban megtért, bibliát forgató, Istent félő ember között! És, persze el kell dönteni, hogy melyik úton szeretnénk járni, hol szeretnénk célba érni! Tisztelettel, és elnézést!

2021. okt. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!