Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a dolog csak Amerikaban...

Ez a dolog csak Amerikaban divat mostansag?

Figyelt kérdés

Tehat ma neztem a kedvenc youtuberemrol (Danny Gonzalezrol) egy videot, amelyben sirva ker bocsanatot az emberektol akiket esetleg megbantott. Igy utanna neztem hogy mit tett...

A tortenet az volt hogy 3 eve csinalt egy videot ahol hasznalt egy kevesbe ismert rasszista szot (a mexikoi emberekre szoktak mondani hogy "beaner" ). De egyreszt valoszinuleg nem tudta hogy ilyen banto lehet, masreszt o Jake Paul szavait idezte es abban volt ez a szo

Nekem magas hogy miert 3 ev mulva kell megsertodni rajta (ertem hogy valoszinuleg akkor latta az illeto a videot, de 3 eve volt Danny nem is emlekezhetett ra).

De amugy is az o papaja mexikobol jott.



2021. máj. 10. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%

Egyre fejlődik a világ,egyre érzékenyebbek az emberek,egyre több szabály lesz,már van hogy butaság mindent is szabályozni.


Itthon még nem halottam ilyenről de majd el jön ide is.

2021. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
A Youtube ered azért eret ne vágjon... Megjátszott póz az egész, amit ezzel kapcsolatban előad. Az társadalom okádékai ezek az emberek.
2021. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg van ilyen, a Flash c. sorozatból azért rúgtak ki egy színészt, mert egy 5 vagy 8 éve (már nem emlékszem pontosan), volt egy rasszista megszólalású tweetje Twitteren... Nevetséges.
2021. máj. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem is ismered ot. O nem Jake Paul, Ricegum vagy hasonlo.

Egy szemely rairt ezzel az indokkal (Danny le is torolte a videot annak ellenere hogy par millios megtekintese volt)

Aztan tobben is megosztottak a klippet azt hiszem Twitteren, szoval sok okos azt hiheti hogy rasszista kontextus nelkul, mert hiaba a vezetekneve spanyol akkor is o ho feher boru.

2021. máj. 10. 23:04
 5/15 A kérdező kommentje:
Raadasul Danny csak egy idezetet mondott...
2021. máj. 10. 23:05
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
#1 Fejlődik a világ, komolyan? Szóval szerinted a nettó véleménydiktatúra, a primitív propaganda, a zéró tolerancia, a cancel culture teljes egészében a fejlődés terméke és a fejlődést mutatja? Érdekes, nálam ez a fejlődéssel tökéletesen ellentétes, de ha tényleg ez ma a fejlődés, akkor 1984 már nincs túl messze.
2021. máj. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

Spanyolban is vannak fehér színű emberek csak úgy szólok.


Vannak a csokik akik Marokkóból vándoroltak be.

2021. máj. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Fejlődni fejlődik - hiszen valami kialakul. Csak éppen nem javul, hanem hatványozottan romlik. A "fejlődés" azt jelenti, hogy valami végbemegy.


(Én meg a #2 voltam...)

2021. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy o spanyol. De a Mexikoiak spanyol nyelvet beszelnek, igy a csalad neve a spanyol nyelvbol szarmazik.
2021. máj. 10. 23:13
 10/15 A kérdező kommentje:
Az egyes a fejlodest ugy ertette hogy a tudomany fejlodik es egyre kenyelmesebb az eletunk. Igy valamibe bele kell kotni...
2021. máj. 10. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!