Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a dolog csak Amerikaban...

Ez a dolog csak Amerikaban divat mostansag?

Figyelt kérdés

Tehat ma neztem a kedvenc youtuberemrol (Danny Gonzalezrol) egy videot, amelyben sirva ker bocsanatot az emberektol akiket esetleg megbantott. Igy utanna neztem hogy mit tett...

A tortenet az volt hogy 3 eve csinalt egy videot ahol hasznalt egy kevesbe ismert rasszista szot (a mexikoi emberekre szoktak mondani hogy "beaner" ). De egyreszt valoszinuleg nem tudta hogy ilyen banto lehet, masreszt o Jake Paul szavait idezte es abban volt ez a szo

Nekem magas hogy miert 3 ev mulva kell megsertodni rajta (ertem hogy valoszinuleg akkor latta az illeto a videot, de 3 eve volt Danny nem is emlekezhetett ra).

De amugy is az o papaja mexikobol jott.



2021. máj. 10. 22:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A kényelem rengeteg problémát okoz, nagyon visszás dolog. Minél több a készen kapott dolog, minél kevesebbet kell tennünk érte, annál inkább leépülünk mind fizikálisan, mind szellemileg - mind erkölcsileg.
2021. máj. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek tul erzekenyek.

Ha kimondod azt a szot hogy nigger akkor mar rasszista vagy, mindegy hogy fehernek mondtad poenbol. Idezni sem szabad es ha zeneben van ez a szo amit enekelsz akkor helyettesitened kell massal 🤦‍♂️

2021. máj. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hat igen

De a beaner szo nem is kozismert , az n betus mindenki ismeri

2021. máj. 11. 19:05
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Mo.-n ez kivitelezhetetlen lenne.
2021. máj. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
64%

A youtube nagyon felült a pc vonatra és minden kisebb-nagyobb, pár éve még teljesen elfogadott poénkodásra demonetizálja a júzert. Ld. Shane Dawson és barátai.

Szóval most már az összes ingyenélő influencer foscsikázik és védi a hátulját, nehogy elessen a bevételtől.

2021. máj. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!