Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt az embert aki kritikát...

Azt az embert aki kritikát fogalmaz meg másról miért tartják egoistának, sérthetetlennek? Miért kell a kritikusnak istennek lenni?

Figyelt kérdés
2021. máj. 10. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Kik tartják?

Attól függ, hogyan fogalmazódik meg a kritika. Hogy építő, valós, vagy bántó és értelmetlen. Ezeknek a függvényében lehet valaki egoista, vagy bölcs ember, akire fel lehet nézni.

De ezzel a fajta általánosítással, amiről írsz én nem találkoztam. Szerencsére.

2021. máj. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert Magyarországon a kritikus gondolkodásnak nincsen kultúrája.


Ennek Puzsér Róbert egy hszai úttörője, de őt is üldözik...

2021. máj. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*hazai
2021. máj. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha jah pont puzserre gondoltam... anyam este belenezett puzser sznobjeltiv musoroba es azokat mondta amiket fennt leirtam.. szo szerint rosszul volt a stilusatol
2021. máj. 11. 08:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Különbözőek vagyunk... Én kifejezetten szeretem a stílusát. Nagyon vehemens és infulatos - mert számára tényleg fontos az adott téma, és az abban való megnyilatkozás. Szókimondó, egyenes, és kendőzetlenül őszinte, választékos a szóhasználata, kiválóan fejezi ki magát. Én nagyon kedvelem őt. Édesanyád mit nehezményez vele kapcsolatban?
2021. máj. 11. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

anyám szerint Puzsér egy egista senki aki azzal próbál hírnevet szerezni hogy állandóan valamelyik celebről fogalmaz meg erős kritikát. a legjobban az bántotta hogy a frizbiról is rosszakat mondott, anyám kedvenc műsora volt....


az a helyzet h anyám hozzá szokva ezekhez a török meg agyhalott magyar másorokhoz, ahol kimész a konyhába eszel pár falatot vagy kimész hugyozni és 4 perc kihagyás után se maradsz le semmiről. Puzsér műsorába meg ha csak 3 másodpercre nem figyelsz oda már lemaradsz róla, nem érted miről van szó. ez nyílván frusztrálja anyámat és a legkönnyebb megoldást választja a probléma megoldására: nyílván a műsorvezető rossz

2021. máj. 11. 08:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Te viszont úgy látom hogy tisztában vagy a munkásságával, és érted is hogy miről beszél...
2021. máj. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!