Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A kamionosok egy sérthetetlen...

A kamionosok egy sérthetetlen kaszt?

Figyelt kérdés
Minden alkalommal mikor valaki kritikát merészel meg fogalmazni velük szemben azonnal felbojdulnak. Mikor megjelenik egy cikk arról, hogy büntetik a kamiont elöző kamiont akkor akkor jön a felsőbb rendű kioktatás. Azt érzem mintha azt gondolnák, rajtuk kívül mindenki csak séta kocsikázik. Én is sokat vezetek és utazok a munkám miatt és látom a problémákat mind a két oldalon. Biztos a többség azért normálisan viselkedik közlekedik viszont le merném fogadni, hogy ennek a hangos kisebbségnek van vaj a füle mögött.

2020. nov. 2. 06:51
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha a szemelyautoknál tiltanák be az elözest, szerinted akkor nem háborogna senki?
2020. nov. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Végül is sztrádákat nekik építettek .
2020. nov. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
18%
Nem sérthetetlenek, de az önérzetük az egekben. Amikor irreálisan elszálltak a béreik, akkor az ego is az egekbe repült. Elég megnézned itt a kamionos kérdéseket... Az utakon meg pláne.
2020. nov. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Múltkor fel merészeltem tenni egy kérdést itt: hogy hogyan kell egyesbe váltani, mennyire és HOGYAN KELL ELTOLNI A VÁLTÓT.


a 8 hozzászólóból 1 sem válaszolt érdemben a kérdésre, mert nem tudták értelmezni. majd elmentem vezetni, és mondtam az oktatóm, hogy kuplung- és akármicsere volt, és rosszul állították be, azért nem ment múltkor - ezt leírtam itt is.

majd nekem esett egy idős kamionos, hogy buta vagyok, mert nem tudok váltani vmi botrányos helyesírással, meg hogy ne dumáljak neki, mert 30 éve kamionozik.

azt sem sikerült felfognia, hogy nem a szakmai hozzáértését vitattam, hanem hogy nem tudta értelmezni a kifejtést/válaszokat.


Na, az kamionos nagy része pont ilyen: nagyképű buta emberek, akik sztem legbelül tudják, hogy ha abba kéne hagynia a kamionozást, maximum árufeltöltőnek lennének alkalmasak.

Egyébként pár éve volt egy alkalmi munkám, ahol rakodóként egy 60 éves sofőrnek kellett segítenem. Ő is pont ugyanez volt: nagy pofa, de a vezetésen kívül mindenhez s_k hülye volt.

2020. nov. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Én nem tudom hol éltek, de nekem kétszer ha sikerült bunkó kamionossal találkoznom. Pedig éveken át dolgoztam velük, többségük kérés nélkül segített a le és felrakodásban, sőt, ismerték a kérlek és köszönöm szavakat is. De utaztam is már néhányukkal, és az úton sem voltak parasztok, kivéve ha valami gyökér állat nekiállt büntető fékezni előttük.
2020. dec. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz, maximum te találkoztál a rossz helyzetetekkel - emberekkel.

Általában a negatív kissebség mindig hangosabb.


Ugyan ez igaz pl a traktorosokra, gondolom ismerős mindenkinek "ha mi nem dolgozunk nem jut kenyér a szádba" hozzászólások.


Az autósoknál is megvan ez a részleg, pl a büntetőfékezők...


Lehetne folytatni a motorosokkal, biciklisekkel stb.

2021. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%

Én nem érzem így. Szerencsétlenek időre mennek, minden perc számít. Te is utazol a munka miatt,gondolj bele.ha péntek délig nem érsz oda valahová akkor alhatnál a kocsiba. Piszok érzés lehet,ha csak 200km a csalad.de nem mehetsz haza, mindezt azért mert erőspista a swiftjével megelőzte,hogy utána 80as kocsikázzon autópályán előttük.

Én úgy érzem a munkájukat végzik, nem kell feltartani őket, aztán menjenek.

Haveromat egy kamionos vitte be korházba amikor befordult egy csatornafedél alatta és rendesen megsérült. Meglátta.megállt bevitte a korházba!

Én is napi szinten találkozok 1-2 vel. Gyorsan lepakolom őket és kedvesen elköszönnek. Mindenkinek jobb a béke

2021. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!